Eneba COM
 
 

Kup cdkey The Last of Us Part I Remake

 • PC
 • PS5
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Przeżyj tę legendarną grę w sposób, w jaki powinno się w nią grać. The Last of Us Part I Remake powraca do niezapomnianej podróży Ellie i Joela i daje jej kompleksową aktualizację przy użyciu dzisiejszej technologii. Poznaj realistyczną grafikę, która ożywia każdą postać na ekranie i zapewnia różnym segmentom, takim jak sceny w warsztacie, niesamowitą szczegółowość. Ciesz się unowocześnionym sterowaniem i rozszerzonymi opcjami dostępności. Zanurz się w postapokaliptycznym świecie, w którym dbałość o szczegóły i podejmowanie decyzji w ułamku sekundy decyduje o tym, czy przeżyjesz, czy zginiesz śmiercią tragiczną.  The Last of Us Part I jest pełna nowych funkcji dostępności, dzięki którym otworzy się na szerszą publiczność. Na przykład, można dostosować pole widzenia. Osoby cierpiące na chorobę lokomocyjną mogą usunąć funkcję drżenia kamery. Możesz również dostosować oprawę wizualną gry za pomocą trybu Color blind, lub powiększyć ekran i dostosować opcje kontrolera dla osób niepełnosprawnych.  Dostosuj trudność walki za pomocą wielu opcji, takich jak dostrojenie wydajności i celności SI przeciwnika. Wybierz pomiędzy trybem Fidelity, który podnosi rozdzielczość gry, a trybem Performance, który zwiększa liczbę klatek na sekundę. Podobnie jak w przypadku The Last of Us Part II, możesz dostosować wskazówki dotyczące walki i pominąć zagadki, jeśli chcesz.  Aby dopełnić wrażenia, gra zawiera zarówno oryginalną fabułę The Last of Us , jak i jej prequel, Left Behind. Przygotuj swoje serca na wstrząsającą podróż przez brutalny, bezlitosny świat w The Last of Us Part I Remake.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na The Last of Us Part 1 Remake?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Użyj klucza w programie uruchamiającym Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Wcześniejsze odblokowanie następujących elementów w grze:

  • Zwiększona szybkość tworzenia umiejętności
  • Zwiększona umiejętność szybkości leczenia
  • Ulepszenie zwiększające prędkość przeładowania 9 mm
  • Zwiększ pojemność magazynka karabinu
  • Wybuchowe strzały Modyfikator rozgrywki
  • Filtr Dither Punk
  • Tryb Speedrun

  Komentarze na The Last of Us Part I Remake

  gennyshark
  gennyshark
  23 mar 2023, 11:18na dlcompare.com
  Finally we can play an episode of The Last of Us on PC! The Last of Us Part I remake presents itself as a total overhaul of the original experience. The game offers modern gameplay, improved controls and expanded accessibility options. Let's wait March 28
  Wreszcie możemy zagrać w epizod The Last of Us na PC! Remake The Last of Us Part I prezentuje się jako całkowite odświeżenie oryginalnego doświadczenia. Gra oferuje nowoczesną rozgrywkę, ulepszone sterowanie i rozbudowane opcje dostępności. Czekajmy 28 marca
  noburain
  noburain
  23 mar 2023, 10:17na dlcompare.fr
  Je me souviens de ma première expérience de The Last of us sur playstation, c'était vraiment terrible ! alors, de pouvoir le refaire sur pc après tant d'année, je sens que l'expérience va être géniale.
  Pamiętam moje pierwsze doświadczenie z The Last of us na Playstation, było naprawdę straszne! Więc, aby móc zagrać ponownie na pc po tylu latach, czuję, że doświadczenie będzie wspaniałe.
  Cabilau
  Cabilau
  23 mar 2023, 03:42na dlcompare.pt
  O exclusivo de PS que mais aguardo agora finalmente vai sair para PC. Felizmente consegui manter-me afastado de videos e noticias e vou poder experienciar uma história em que quase tudo é novidade para mim.
  exclusive na PS, na który czekałem najbardziej, w końcu wychodzi na PC. Na szczęście udało mi się trzymać z dala od filmików i newsów i będę mógł doświadczyć historii, w której prawie wszystko jest dla mnie nowe.
  M0RĐRΕĐ
  M0RĐRΕĐ
  22 mar 2023, 23:59na dlcompare.fr
  j'ai pas accrocher sur la version original et je trouvais en plus le jeu plutôt moche, donc curieux de voir ce que celui là vaudra graphiquement et voir les mécaniques de jeu??
  Oryginalna wersja nie przypadła mi do gustu, a poza tym gra wydawała mi się dość brzydka, więc jestem ciekaw, co ta będzie warta graficznie i jak będzie wyglądała mechanika gry?
  Awanasgheps
  Awanasgheps
  22 mar 2023, 23:55na dlcompare.it
  Finalmente su PC un gioco che non ha bisogno di presentazioni. Speriamo che il porting sia degno delle altre produzioni Sony approdate su PC.
  Wreszcie na PC gra, której nie trzeba przedstawiać. Miejmy nadzieję, że portowanie będzie godne innych produkcji Sony, które wylądowały na PC.
  Grégory Flajnik
  Grégory Flajnik
  22 mar 2023, 20:46na dlcompare.fr
  Hâte de pouvoir me replonger dans la saga sur pc. J'avais tellement aimé ce titre plein d'émotion et d'action avec une histoire dingue.
  Nie mogę się doczekać, by ponownie zanurzyć się w sagę na PC. Tak bardzo kochałem ten tytuł, pełen emocji i akcji z szaloną historią.
  Angry by default
  Angry by default
  22 mar 2023, 20:11na dlcompare.com
  idk man, every1 has seen part 1 AND 2 on twitch or they have played it on the PS, i dont get the hype i mean, for the future if there are zoomers who dont know what the last of us is then sure also this released 2013, 10 years ago, damn i feel old good game though, it would be funny if they dint release part 2 and 3 for the PC in the future
  idk man, every1 has seen part 1 AND 2 on twitch or they have played it on the PS, i dont get the hype To znaczy, na przyszłość, jeśli są zoomerzy, którzy nie wiedzą, co to jest the last of us, to jasne. również wydano to w 2013, 10 lat temu, cholernie czuję się stary. dobra gra, byłoby zabawnie gdyby w przyszłości nie wydali części 2 i 3 na PC
  Francisc546
  Francisc546
  22 mar 2023, 18:27na dlcompare.pt
  I've played the ps3 version 1 month before the release of part 2 through playstation now streaming since i didn't have a ps3/4 now I can't wait to get to play this version on my pc, the game is phenomenal, a true piece of art! :D
  Grałem w wersję na ps3 1 miesiąc przed wydaniem części 2 przez playstation now streaming ponieważ nie miałem ps3/4 teraz nie mogę się doczekać aż będę mógł zagrać w tę wersję na moim pc, gra jest fenomenalna, prawdziwe dzieło sztuki! :D
  @DavidPilahito
  @DavidPilahito
  22 mar 2023, 17:57na dlcompare.es
  El videojuego tiene buenos gráficos y los personajes parecen muy reales, las muertes parecen realistas, lo que no me gusto fue cuando nos topamos con un gordinflón o chasqueador se complica un poco el combate de cuerpo a cuerpo pero es un buen videojuego, un juego excelente, en historia como en su entretenimiento, juego de 1000/10.
  Gra wideo ma dobrą grafikę i postacie wydają się bardzo realne, śmierci wydają się realistyczne, co mi się nie podobało to kiedy wpadliśmy na chubby lub chasqueador walka wręcz jest skomplikowana trochę, ale to dobra gra wideo, doskonała gra, w historii jak w ich rozrywki, 1000/10 gra.
  Heronix
  Heronix
  22 mar 2023, 16:27na dlcompare.com
  The atmosphere, level design, visuals and story are quite beautiful and wonderful. If you like story games, you'll like this one too. I wish it wasn't so expensive for us. :/
  Klimat, projekt poziomów, wizualizacje i historia są całkiem piękne i wspaniałe. Jeśli lubisz gry z fabułą, to ta też ci się spodoba. Szkoda, że u nas nie jest tak droga :/.
  Wyświetl więcej komentarzy
  • Informacje techniczne

  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe , Horror , Narracja
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Naughty Dog LLC
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 28 marca 2023
  • Wymagania systemowe
   • Zalecane
   • CPU : Core i7-8700 / Ryzen 5 3600X
   • RAM : 16 GB
   • GPU : GeForce RTX 2070 SUPER / Radeon RX 5700 XT
   • Dysk : 100 GB
  • Kategoria wiekowa
  • PEGI 18
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare