Dambuster obiecuje nową zawartość dla Dead Island 2

Dambuster obiecuje nową zawartość dla Dead Island 2

Po kilku latach prac, gra Dead Island 2 została ostatecznie wydana w kwietniu 2023 roku. Gra RPG akcji z zombie od Deep Silver i Dambuster Studios natychmiast stała się hitem ze względu na ogromne oczekiwania, które poprzedziły jej premierę, a oferowane przez nią doświadczenie było wystarczająco atrakcyjne, aby przyciągnąć uwagę ogromnej społeczności. Wśród nowości w sequelu Dead Island, system budowania talii, który zastąpił stary system drzewka talentów dla umiejętności postaci oraz system FLESH, który reprezentuje rany z głębokim poziomem realizmu, sprawiają, że Dead Island 2 różni się od swojego poprzednika. Gra utrzymuje również ten sam poziom ekscytującej akcji zabijania zombie, która sprawiła, że pierwsze dwie gry z serii były tak popularne.

Ponad rok później Dead Island 2 zostało wydane na PC i otrzymało mnóstwo dodatkowej zawartości w postaci darmowych aktualizacji i dwóch dodatków DLC. Zarówno Haus, jak i SOLA Festival zawierają nowe lokacje do odwiedzenia w Los Angeles i ekscytujące wątki fabularne, które można śledzić, pozostawiając za sobą ślad martwych zombie. Nie jest to jednak koniec Dead Island 2.

HELL-A staje się coraz bardziej interesujące

Dambuster Studios zapowiedziało, że w przyszłości wyda więcej zawartości do gry. Niedawna publikacja studia na X stwierdza, że nowa zawartość po premierze Dead Island 2 zostanie ogłoszona w nadchodzących miesiącach. Żadne szczegóły dotyczące zawartości nie zostały jeszcze ujawnione, ale jest prawdopodobne, że pojawi się ona w formie nowego DLC, które może być zawarte w kolejnej przepustce sezonowej. Studio deweloperskie obiecuje również stałe wsparcie dla gry, więc jasne jest, że nie planuje porzucić serii w najbliższym czasie.

 

 

Dead Island 2 zapewnia jedno z najlepszych doświadczeń w gatunku zabijania zombie i zdecydowanie zalecamy wypróbowanie go, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Oczywiście możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tani cdkey do gry Dead Island 2, a także dowolne DLC dostępne dla gry.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare