Instant Gaming EU
 
 

Dead Island 2 otrzyma dwa rozszerzenia

Dead Island 2 otrzyma dwa rozszerzenia

Premiera Dead Island 2 była jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku, jako że gra o zombie-apokalipsie powstawała przez wiele lat. Dambuster Studios nie zawiodło fanów i stworzyło sequel pełen akcji i nowości, który jest wierny duchowi oryginalnego Dead Island. Piętnaście lat po wydarzeniach z pierwszej gry kolejna epidemia zombie wymaga poddania Los Angeles kwarantannie, a ty wcielasz się w rolę jednego z sześciu Pogromców próbujących uciec przed apokalipsą. Ugryziony przez zombie i w najbardziej chaotycznej sytuacji, musisz zrobić wszystko, aby przetrwać.

Dead Island 2 oferuje ekscytującą fabułę, krew i gore oraz jeden z najbardziej realistycznych systemów rozczłonkowywania, jakie kiedykolwiek stworzono w grach wideo. Nie martw się, jeśli to dla ciebie za mało, ponieważ Dambuster ma w zanadrzu jeszcze więcej zawartości.

Plan rozwoju Dead Island 2

 

dead island 2 roadmap

 

Studio deweloperskie ujawniło plan rozwoju pokazujący zawartość, która będzie dostępna dla Dead Island 2 w nadchodzących miesiącach. Gra otrzyma nie jedno, a dwa rozszerzenia, które będzie można zdobyć osobno lub w ramach Expansion Passa do Dead Island 2. Pierwsze rozszerzenie fabularne, Haus, ukaże się w ostatnim kwartale 2023 roku, a drugie rozszerzenie fabularne, SOLA Festival, w drugim kwartale 2024 roku.

  • Pierwsze rozszerzenie: Jak miliarder przygotowuje się na zompokalipsę? Kult techno-śmierci ze zdrową dawką rozpusty i gore!
  • Drugie rozszerzenie: Witamy na festiwalu SOLA, gdzie imprezowicze z LA mogą wyprać swoją drogę do ekstazy i uratować planetę, jeden rave na raz.

Dostępnych jest kilka pakietów DLC do Dead Island 2 dla tych, którzy chcą wydać trochę dodatkowej gotówki, aby odblokować więcej opcji kosmetycznych i broni. Możesz także odblokować dodatkowe nagrody za pośrednictwem dropów Twitcha, oglądając streamerów grających w grę na platformie. Oczywiście, jeśli jeszcze nie odkryłeś gry, najlepsze ceny na zakup klucza cyfrowego do Dead Island 2 znajdziesz w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare