Dead Island 2 na szczycie list przebojów zaraz po premierze

Dead Island 2 na szczycie list przebojów zaraz po premierze

Nie jest tajemnicą, że ogromna rzesza fanów od dłuższego czasu czeka na nową odsłonę serii Dead Island. Deep Silver zapowiedziało Dead Island 2 dość dawno temu, ale prace nad grą były procesem pełnym problemów, do tego stopnia, że do niedawna istniało wiele wątpliwości co do tego, czy kiedykolwiek będzie można w nią zagrać. Na szczęście wszystko zdawało się nabierać tempa około rok temu, a Dead Island 2 zostało ostatecznie wydane 21 kwietnia 2023 roku.

Ogromny sukces

Ponieważ tak wiele osób z niecierpliwością czekało na grę, było niemal pewne, że gra osiągnie spektakularne wyniki w momencie premiery. Deep Silver ogłosiło, że Dead Island 2 sprzedało się w ponad 1 milionie egzemplarzy od ostatniego piątku na wszystkich platformach, zapewniając sobie bardzo mocny start. Tytuł stworzony przez Dambuster Studios może pochwalić się jeszcze lepszymi wynikami w innych obszarach, z łączną liczbą 11 milionów rozegranych godzin, 28 milionami zgonów graczy i ponad miliardem zombie, które rozniosły Los Angeles w pył w ciągu zaledwie trzech dni.

Dead Island 2 oferuje brutalne doświadczenie zabijania zombie, które stawia cię przeciwko hordom zainfekowanych. Dodanie nowych mechanik rozgrywki, takich jak możliwość zdobycia dodatkowych mocy dzięki odporności na infekcję, a także imponujący realizm nowego systemu rozczłonkowania w grze, sprawiły, że gra stała się ulubieńcem fanów jeszcze przed jej udostępnieniem. Teraz, gdy gracze dostali grę w swoje ręce, Dead Island 2 ma wszystkie elementy potrzebne, aby stać się jedną z największych premier 2023 roku.

 

 

Jeśli jeszcze nie odkryłeś tego doświadczenia pełnego krwi, humoru i akcji, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić cdkey Dead Island 2 w najlepszej cenie na PlayStation, Xbox i PC za pośrednictwem Epic Games Store. Jeśli szukasz sposobu na wzbogacenie swojego doświadczenia, dostępnych jest kilka DLC pełnych przedmiotów kosmetycznych, w tym Memories of Banoi, Golden Weapons i Pulp Weapons.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare