Dambuster ujawnia więcej szczegółów na temat systemu FLESH w Dead Island 2

Dambuster ujawnia więcej szczegółów na temat systemu FLESH w Dead Island 2

W grach takich jak Dead Island 2 krew i gore są ważną częścią rozgrywki. Jeśli najnowsze dzieło Dambuster Studios jest tak wielkim hitem, to nie bez powodu. Studio przeniosło realizm na nowy poziom, jeśli chodzi o obrażenia zadawane zombie. System FLESH pozwala na nieskończoną liczbę wariacji, a wyniki są spektakularne. W rzeczywistości efekt jest tak przesadzony, że twórcy nie chcieli, aby był używany na ludziach w tej grze.

 

 

Złożony system

Informacje te zostały ujawnione przez technicznego dyrektora artystycznego Dana Evansa-Lawesa wraz z wieloma innymi szczegółami na temat Dead Island 2 w niedawnej sesji Reddit AMA.

"Celowo ograniczyliśmy się tylko do zombie, abyśmy mogli pójść bardzo ekstremalnie z krwią bez zbytniego przeszkadzania".

Nie jest jasne, czy studio będzie korzystać z tego samego systemu w innych grach, które nie zawierają zombie. Jedną z głównych atrakcji Dead Island 2 jest ekstremalna przemoc wobec zombie, a system może nie pasować dobrze do innych tytułów.

Evans-Lawes zagłębił się również nieco w mechanikę systemu, który wydaje się być dość złożony, ale daje niesamowite rezultaty, które są chwalone przez fanów Dead Island 2.

"Zombie są zbudowane z siatki powierzchni i zestawu siatek wnętrzności. Są to pojedyncze elementy, które można zniszczyć lub złamać. Jest to wspólny zasób dla zombie, z kilkoma wariacjami na temat wnętrzności".

"Siatka powierzchni ulega deformacji i modyfikacji, gdy zombie otrzymuje obrażenia. Kiedy dokonujemy rozczłonkowania lub przecięcia kończyn, dynamicznie dzielimy siatkę na płaszczyźnie cięcia".

Jak widać, system FLESH w Dead Island 2 wymagał sporo pracy. Na szczęście gra okazała się niesamowitym doświadczeniem, które już urzekło wielu graczy i było warte całego wysiłku.

Dead Island 2 jest na najlepszej drodze, by stać się grą roku o zombie. Najlepsze ceny na zakup cdkeya Dead Island 2 są dostępne w naszej porównywarce, jeśli chcesz zabić kilka potworów w Los Angeles.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

159.99zł
Dead Island 2
Dead Island 2
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare