Pierwsze rozszerzenie do Dead Island 2 stawia gracza przeciwko makabrycznemu kultowi

Pierwsze rozszerzenie do Dead Island 2 stawia gracza przeciwko makabrycznemu kultowi

Po wielu latach oczekiwania na premierę Dead Island 2, Dambuster Studios i Deep Silverowi w końcu udało się uradować ogromną społeczność fanów w tym roku. 12 lat zajęło im wymyślenie wystarczająco solidnej gry, która byłaby godnym następcą legendarnej gry wideo o zabijaniu zombie, która zachwyciła fanów w 2011 roku. Dobrą wiadomością jest to, że stworzyli sequel, który jest znacznie lepszy niż oczekiwali fani. Dead Island 2 jest obecnie uznanym przez krytyków hitem, który zapewnił wiele godzin zabawy społeczności spragnionej akcji. Kilka miesięcy po premierze nadszedł czas na rozszerzenie gry o dodatkową zawartość.

Witamy w nowym koszmarze

Niemal niemożliwe jest nudzenie się w środku apokalipsy zombie. Mimo to Dambuster Studios doda jeszcze więcej zawartości do Dead Island 2 w przyszłym miesiącu wraz z wydaniem pierwszego rozszerzenia fabularnego. Deweloper wydał już kilka pakietów DLC, które dodają więcej postaci i skórek broni, takich jak Pulp Weapons Pack, Memories of Banoi Pack i inne, ale nadchodząca premiera Haus doda nową historię poboczną, którą gracze będą mogli odkrywać w grze.

"Haus daje graczom zupełnie nowy wątek fabularny, w którym będą mogli miażdżyć zombie. Pośród Zompokalipsy, tajny kult śmierci miliardera walczy o przetrwanie w Haus, gdzie ludzkość zostaje uwolniona od moralnych ograniczeń. Przywódca grupy, Konstantin, przepowiada, że jest to "wzór nowej przyszłości". Od graczy zależy, czy udowodnią, że się mylą".

Haus zabierze cię do bujnej willi w Malibu, która jest domem ekscentrycznego milionera i jego dworu kultystów, ale wprowadzi także nowe bronie, takie jak K-ROSSBOW i Hog Roaster oraz osiem nowych kart umiejętności.

 

 

Nowe rozszerzenie będzie dostępne od 2 listopada 2023 roku i wchodzi w skład przepustki sezonowej Dead Island 2. Drugie rozszerzenie o nazwie SOLA Festival zostanie wydane w drugim kwartale 2024 roku, wprowadzając do gry jeszcze więcej nowości. Jeśli jeszcze nie odkryłeś jednego z najlepszych doświadczeń apokalipsy zombie wydanych do tej pory, skorzystaj z naszej porównywarki, aby uzyskać cdkey Dead Island 2 i zacznij grać już dziś na PlayStation, Xbox lub PC.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare