Instant Gaming EU
 
 

Dead Island 2 zaprasza na festiwal muzyczny w przyszłym miesiącu

Dead Island 2 zaprasza na festiwal muzyczny w przyszłym miesiącu

Dead Island 2 jest uważana za jedną z najlepszych gier wideo, jeśli chodzi o zabijanie zombie. Dambuster Studios wydało ją w 2023 roku po długim, wieloletnim procesie rozwoju. Gra oferuje ekscytujące doświadczenie osadzone w postapokaliptycznym Los Angeles, gdzie zjadliwa infekcja zmieniła większość populacji w wygłodniałe zombie. Po zarażeniu wirusem jesteś jedną z niewielu osób, które nie posmakowały ludzkiego mięsa i wyruszysz w ekscytującą przygodę pełną akcji. Rozgrywka koncentruje się głównie na przetrwaniu, odkryciu prawdy o infekcji i zniszczeniu zombie na krwawą miazgę za pomocą różnych broni. Brutalna walka, wartka akcja i unikalny system obrażeń, który rejestruje i odwzorowuje rany z dużym realizmem, to najważniejsze cechy Dead Island 2, godnego następcy Dead Island: Riptide i pierwszego Dead Island.

 

 

Witamy na festiwalu SoLA

Dambuster Studios miało bardzo ambitne plany rozszerzenia Dead Island 2 o dodatkową zawartość po premierze. Pierwsze rozszerzenie do gry zostało wydane w zeszłym roku pod tytułem Haus. Gracze zmierzą się w nim z kultem techno-śmierci w ramach nowej fabuły, a także dodadzą kilka nowości. Drugie rozszerzenie do Dead Island 2 ukaże się wkrótce. Studio potwierdziło, że SoLA Festival pojawi się 17 kwietnia wraz z nową lokacją do eksploracji, nowymi przeciwnikami i dodatkowymi broniami.

" Śmiercionośny wirus przetacza się przez Dolinę, zamieniając jej mieszkańców w wygłodniałe zombie, podczas gdy rytm wzywa z zaświatów - rytm Autofaga. Zwabieni na festiwal enigmatycznym ostrzeżeniem, gracze muszą zbadać ruiny SoLA i powstrzymać to nieziemskie zagrożenie".

Gracze, którzy zakupią DLC SoLA Festival, które jest również zawarte w przepustce sezonowej Dead Island 2, będą musieli stawić czoła Whipperowi i Clotterowi, dwóm nowym typom zombie o unikalnych zdolnościach. Jednak Rozpruwacz i Wyrzutnia Ostrzy pozwolą graczom rozerwać zombie na strzępy i zapewnią ostrą przewagę w walce.

Dead Island 2 jest obecnie dostępne na konsolach PlayStation i Xbox oraz na PC za pośrednictwem Epic Games Store. Premiera na PC za pośrednictwem Steam odbędzie się w przyszłym miesiącu, zaledwie kilka dni po pojawieniu się DLC SoLA Festival. Jeśli z niecierpliwością czekałeś na grę na Steam, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tani klucz Dead Island 2 na PC już dziś i przygotować się na wejście do strefy kwarantanny.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare