Warhammer 40,000: Darktide zmienia swój system progresji

Warhammer 40,000: Darktide zmienia swój system progresji

Chociaż Warhammer 40,000: Darktide może pochwalić się imponującą grafiką i rozgrywką pełną akcji w epickiej przygodzie osadzonej w czasach Mrocznego Millenium, niektóre aspekty gry nie przekonały fanów gry planszowej od Games Workshop. Minął już rok od premiery gry, która została ciepło przyjęta przez społeczność fanów Warhammera 40,000, chwalono ją za wierne odwzorowanie uniwersum i doświadczenie pełne akcji podobne do tego, co gracze mogą cieszyć się w Vermintide 2. Niestety jej popularność dość szybko spadła ze względu na system progresji, który nie był na odpowiednim poziomie. Teraz deweloper Fatshark stara się to naprawić, całkowicie przebudowując system.

 

 

Więcej wyborów i unikalne umiejętności

W wywiadzie dla PCGamer, dyrektor gry Darktide Anders De Geer ujawnił nowy system talentów, który jest znacznie bardziej interaktywny i satysfakcjonujący, z możliwością wyboru spośród wielu znaczących ulepszeń za każdym razem, gdy awansujesz.

"Chcieliśmy, aby gracze mieli nieco większy wpływ na klasy, nieco więcej eksperymentowali, wspierali znacznie więcej różnych stylów gry. Zasadniczo to, co zrobiliśmy, to ponowne wyobrażenie sobie, czym jest klasa w Darktide. To nasza ogromna aktualizacja: rozszerzyliśmy drzewka talentów i dodaliśmy mnóstwo nowych opcji i umiejętności, zdolności pasywnych i aktywnych".

Doświadczeni gracze Darktide odkryją, że mają o wiele więcej sposobów na rozwijanie swoich postaci w miarę zdobywania kolejnych poziomów, niekoniecznie musząc kończyć z tym samym szablonowym buildem. Możliwość dostosowania swojej postaci do własnych potrzeb wygląda całkiem atrakcyjnie w grze, w której wykonujesz kilka misji w kółko, aby zdobyć lepsze łupy i walczyć z trudniejszymi wrogami.

Jeśli Darktide nie przypadł Ci do gustu, możesz dać mu kolejną szansę, gdy w październiku pojawi się nadchodząca aktualizacja i zmieni system progresji. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś gry, najtańsze kody do Warhammer 40,000: Darktide są już dostępne w naszej porównywarce.

Zanurz się w intensywnym świecie Helldivers 2, gdzie chaos i współpraca definiują każdą bitwę. Jesteś gotów na intensywne walki i współpracę dla przetrwania ludzkości? Wojna czeka.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare