Darktide beta przewiduje sukces premiery

Darktide beta przewiduje sukces premiery

Oficjalna premiera Warhammer 40,000: Darktide odbędzie się w przyszłym tygodniu, ale wszyscy, którzy zamówili grę w przedsprzedaży, już teraz mogą cieszyć się grą, ponieważ mają dostęp do wersji beta. Wydarzenie potrwa do 29 listopada, dzień przed premierą gry. Chociaż można spodziewać się łatki "Day One" dla pierwszoosobowej gry akcji, wersja beta wygląda niesamowicie, a setki filmów z rozgrywki są już dostępne na kilku platformach streamingowych. Z czterema klasami do wyboru i mnóstwem różnych stylów gry w zależności od broni, którą dzierżysz i talentów, które wybierasz podczas awansowania, Warhammer 40,000: Darktide z pewnością stanie się jedną z najważniejszych premier 2022 roku, nawet jeśli pojawi się pod koniec roku.

Vermintide z bronią

Deweloper Fatshark zrobił to ponownie. Wszystkie dobre strony Vermintide i Vermintide 2 zostały wykorzystane jako podstawa do stworzenia ekscytującej i brutalnej rozgrywki w Warhammer 40,000: Darktide. Oglądanie hord kultystów Chaosu i mutantów szaleńczo szarżujących na Ciebie, uderzając dziko bronią do walki wręcz wygląda niesamowicie, ale jest jeszcze lepiej, gdy uda Ci się zniszczyć ich za pomocą broni.

 

 

W Darktide wszystkie postacie są wyposażone w broń do walki wręcz i broń dystansową, a Ty możesz przełączać się między nimi w locie, aby wykonywać spektakularne kombinacje i zadawać śmiertelne ciosy. Podobnie jak to miało miejsce w serii Vermintide, początek wydaje się dość łatwy, ale w miarę postępów w grze i zdobywania kolejnych poziomów szybko odkrywasz, że rozgrywka wymaga wielu umiejętności. Wiedza o tym, kiedy robić uniki i blokować, jest ważniejsza niż jak najszybsze naciśnięcie spustu broni, bez względu na to, jak dużą siłą ognia dysponujesz. Jest to szczególnie ważne w walce z elitarnymi przeciwnikami i bossami, którzy są dość trudni i wymagają pracy zespołowej. Samotne stawienie czoła potężnej bestii Nurgle'a, zdolnej do wypluwania śmiertelnego skażenia, to wyczyn, na który odważyliby się tylko najbardziej doświadczeni inkwizytorzy.

Chociaż widzieliśmy już gry akcji oparte na uniwersum Warhammer 40,000, takie jak Space Marine, widok z pierwszej osoby i krwawa walka w Warhammer 40,000: Darktide sprawiają, że gra jest wciągającym doświadczeniem, które warto mieć w bibliotece jak wszyscy fani serii. Jeśli chcesz zagrać w grę przed jej premierą, możesz odwiedzić naszą porównywarkę, aby uzyskać kod Warhammer 40,000: Darktide i zamówić grę w przedsprzedaży, aby wziąć udział w ostatnim tygodniu bety. Będziesz mógł zagrać w 13 różnych misjach w pięciu strefach.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare