Eneba COM
 
 

Warhammer 40,000: Darktide doczekał się aktualizacji, której potrzebował

Warhammer 40,000: Darktide doczekał się aktualizacji, której potrzebował

Wszystko zapowiadało się świetnie przed premierą Warhammer 40,000: Darktide, ale gra nie przekonała do siebie graczy z kilku powodów. Ani fani gry planszowej Games Workshop, ani doświadczeni gracze Warhammer: Vermintide 2 nie uważali, że zawartość oferowana im w najnowszym dziele Fatshark jest wystarczająco dobra. Szum związany z grą zniknął we mgle zaledwie kilka tygodni po jej premierze i pozostawił po sobie ducha tego, czym był, z mniejszym zagęszczeniem graczy i deweloperem pracującym nad przerobieniem wielu systemów gry, aby uczynić ją bardziej atrakcyjną dla graczy. Warhammer 40,000: Darktide zakończył się w kiepskiej sytuacji, pomimo braku większych problemów technicznych, co było zdecydowanie problemem dla gry, która stworzyła tak wysokie oczekiwania w ogromnej społeczności.

Powstanie z popiołów dzięki ogromnej łatce

Na szczęście nadszedł ten dzień, a wyczekiwana transformacja Warhammer 40,000: Darktide wreszcie nadeszła. Fatshark opublikował ogromną łatkę, która wprowadza mnóstwo modyfikacji do gry, która naprawdę ich potrzebowała. Cały patch jest tak obszerny, że zajmuje aż dwa posty na oficjalnym forum. Zmiany te obejmują przeróbkę systemu zdobywania poziomów, który teraz zapewnia punkty talentów, które można wydawać w dowolny sposób w nowych drzewkach talentów, aby odblokować nowe umiejętności i nie tylko. Możesz nawet zresetować je w dowolnym momencie, więc nie będziesz zablokowany na konkretnej kompilacji. Aktualizacja zawiera również ogromne zmiany w broni, wrogach, systemie obrażeń i nie tylko. Całkowicie przebudowuje system klas w Warhammer 40,000: Darktide, aby uczynić grę bardziej atrakcyjną, ekscytującą i grywalną.

 

 

Na papierze wszystko wskazuje na to, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, a na efekty przyjdzie nam poczekać kilka dni. Tymczasem wstępna reakcja społeczności graczy Warhammer 40,000: Darktide wydaje się być bardzo pozytywna, nawet jeśli niektóre zmiany mogą jeszcze wymagać dopracowania, gracze wracają do gry, aby cieszyć się lepszymi wrażeniami.

Warhammer 40,000: Darktide jest teraz znacznie bliżej bycia grą, którą powinna być w momencie premiery i jesteśmy pewni, że Fatshark zrobi wszystko, aby uczynić ją idealną. Jeśli jeszcze jej nie odkryłeś, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby zdobyć tani klucz Darktide na PC i doświadczyć jego ulepszonej wersji.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare