Kup Warhammer 40,000: Darktide

 • PC
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Twórcy Warhammera: Vermintide 2 przyjmują inne podejście do tabletowych gier miniaturowych Games Workshop i skupiają się na dystopijnym i brutalnym uniwersum Warhammera 40,000 dla swojej nowej gry. Warhammer 40,000: Darktide to pierwszoosobowa strzelanka, która śledzi przygody grupy agentów Inkwizycji w głębi miasta-roju Tertium. Admonition, kult utworzony przez zdrajców Imperium, rozprzestrzenia swoje heretyckie wpływy w mieście i dąży do skorumpowania całej planety, zamieniając ją w koszmarne miejsce pod wpływem Bogów Chaosu. Twoim zadaniem jest oczyszczenie tego zepsucia i wypalenie jego korzeni, uniemożliwiając mu dalsze rozprzestrzenianie się. Z kilkoma agentami do wyboru, Darktide oferuje Ci kooperacyjną rozgrywkę dla maksymalnie czterech graczy w epickiej walce z ciemnością. Możesz także dostosować swoje umiejętności początkowe oraz wybrać wyposażenie i broń, aby dostosować je do preferowanego stylu gry.  Warhammer 40,000: Darktide gra posiada system klas podobny do swojego poprzednika, z kilkoma archetypami do wyboru. Każdy z tych archetypów, w tym Zealot, Weteran, Psyker i Ogryn, ma unikalny styl gry, ale możesz je jeszcze bardziej dostosować dzięki różnym specjalizacjom, które dają dostęp do umiejętności. Zealot: Kaznodzieja, na przykład, jest fanatycznym i świętym wojownikiem, który służy Imperatorowi z nieugiętą wiarą. Specjalizują się w walce w zwarciu i posiadają umiejętności, które czynią z nich świętych berserkerów. Ci zaciekli wojownicy zadają tym większe obrażenia, im niższy jest ich stan zdrowia, co pozwala na styl rozgrywki obarczony wysokim ryzykiem. Na stronie Warhammer 40,000: Darktide dostępne są cztery kombinacje archetypów/specjalizacji, a kolejne pojawią się później.  W grze czeka na Ciebie imponująca liczba wyzwań, z którymi możesz zmierzyć się sam lub z przyjaciółmi w trybie kooperacji. Będziesz musiał dostosować sposób użycia broni i strategię, jeśli chcesz zwyciężyć.  Pomódl się do Boga Imperatora i zagłęb się w głębiny Tertium, aby odkryć, skąd bierze się zepsucie, które dotyka to miejsce. Zlikwiduj wszelkie zagrożenia ogniem i stalą i przygotuj się na przykre niespodzianki.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Warhammer 40k Darktide

  Komentarze na Warhammer 40,000: Darktide

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Sarge T.
  Sarge T.
  26 paź 2022, 23:18na dlcompare.com
  By the Emperor, I love the graphics! I also love a good horde co-op PVE game, which is just even better since it's Warhammer 40K. Don't think it's going to be as successful as Left 4 Dead, but you never know :) At $10-15 I would definitely buy it!
  Przez Imperatora, uwielbiam tę grafikę! Uwielbiam też dobrą hordową grę co-op PVE, która jest po prostu jeszcze lepsza, bo to Warhammer 40K. Nie myślcie, że odniesie taki sukces jak Left 4 Dead, ale nigdy nie wiadomo :) Za 10-15$ na pewno bym kupił!
  CanardWC
  CanardWC
  26 paź 2022, 14:24na dlcompare.fr
  fan du jeux de plateau et des premiers jeux Warhammer sur PC type gestion de troupe la on passe au max de l'immersion en FPS version boucherie un futur best-seller !
  Fan gier planszowych i pierwszych gier z serii Warhammer na PC, takich jak zarządzanie oddziałami, jest to najwyższy poziom immersji FPS, przyszły bestseller!
  gennyshark
  gennyshark
  26 paź 2022, 10:41na dlcompare.com
  We must fight against enemy hordes alongside your friends in this new Warhammer: 40,000 experience. From the developers of Vermintide's award-winning and acclaimed co-op action saga, Warhammer 40,000: Darktide is a visceral 4-player co-op action game set in the hive city of Tertium.
  Musimy walczyć z hordami wroga u boku swoich przyjaciół w tym nowym Warhammerze: 40,000 doświadczenia. Od twórców wielokrotnie nagradzanej i uznanej kooperacyjnej sagi akcji Vermintide, Warhammer 40,000: Darktide to trzewiowa, 4-osobowa kooperacyjna gra akcji osadzona w mieście-roju Tertium.
  63559f040369d@karma
  63559f040369d@karma
  23 paź 2022, 22:11na dlcompare.fr
  Vermintide dans le 41 millième millénaire, que demandé de plus? Pourfendre, les ennemis de l'imperium n'est que plaisir.
  Vermintide w 41. tysiącleciu - czego chcieć więcej? Zabijanie wrogów Imperium to nic innego jak zabawa.
  fano23
  fano23
  23 paź 2022, 06:35na dlcompare.es
  Probé la beta, aunque tenia algunos fallos era un juego muy divertido y con buen coop, la versión final seguramente va a ser bastante buena
  Próbowałem bety, mimo że miała kilka błędów to była to bardzo fajna gra z dobrym coopem, finalna wersja pewnie będzie całkiem dobra.
  Darkall260
  Darkall260
  22 paź 2022, 18:15na dlcompare.fr
  J'attends le jeu avec impatience, j'espère qu'il sera aussi bon que les autres Warhammer. La licence possède un potentiel juste énorme et a été jusqu'à maintenant bien exploité. Dans l'espoir que ça continu.
  Czekam na grę, mam nadzieję, że będzie tak dobra jak inne gry z serii Warhammer. Licencja ma po prostu ogromny potencjał i do tej pory była dobrze wykorzystywana. Miejmy nadzieję, że będzie to kontynuowane.
  jonagsi16v
  jonagsi16v
  22 paź 2022, 09:22na dlcompare.es
  Si continúan con el estilo de acción de Vermintide, será un juego a tener muy en cuenta
  Jeśli będą kontynuować styl akcji z Vermintide, to będzie to gra, którą warto obejrzeć.
  jonagsi16v
  jonagsi16v
  22 paź 2022, 09:20na dlcompare.es
  Me ha llamado bastante la atención, si siguen con la acción de vermintide será un juego a tener en cuenta
  Przykuła moją uwagę, jeśli będą kontynuować akcję z vermintide to będzie to gra, którą warto wziąć pod uwagę.
  Francisc546
  Francisc546
  21 paź 2022, 20:44na dlcompare.pt
  This game series keeps getting bigger and this one is surely going to be amazing to play with all the new stuff
  Ta seria gier wciąż się rozrasta, a ten z pewnością będzie niesamowity do gry z wszystkimi nowymi rzeczami
  Athemith
  Athemith
  21 paź 2022, 20:42na dlcompare.fr
  J'espère vraiment que le jeu sera à la hauteur de l'attente des fans. J'attend de voir les retours avec impatience.
  Mam szczerą nadzieję, że gra spełni oczekiwania fanów. Czekam z niecierpliwością na opinie.
  Wyświetl więcej komentarzy
  Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare