Warhammer 40,000: Darktide rozszerza się o nowy darmowy dodatek

Warhammer 40,000: Darktide rozszerza się o nowy darmowy dodatek

Warhammer 40,000: Darktide miał dość powolny start, pomimo wygenerowania ogromnych oczekiwań wśród fanów gier stołowych Games Workshop. Dobre wyniki Vermintide i Vermintide 2 pokazały, że środowisko strzelanek z hordami jest bardzo dobrą opcją do reprezentowania uniwersum Warhammera, a dostosowanie go do Warhammera 40,000 brzmiało całkiem nieźle. Ogólnie rzecz biorąc, deweloper Fatshark wykonał świetną robotę, a Warhammer 40,000: Darktide szybko przyciągnął uwagę wielu graczy. Jednak pewne niedociągnięcia w systemie progresji sprawiły, że gra była nieco rozczarowująca w swoich początkach, mimo że oferowała całkiem solidne wrażenia z rozgrywki. Na szczęście studio Fatshark zdołało przywrócić wszystko do bardziej atrakcyjnego formatu, a wydanie serii darmowych aktualizacji przyczyniło się do tego, że gra stała się znacznie lepsza pod względem progresji. Ponadto dodanie nowych misji i dodatkowych opcji kosmetycznych wraz z przeróbką drzewek talentów miało głęboki wpływ na rozgrywkę, oferując więcej opcji niż kiedykolwiek.

Więcej nowości

Fatshark kontynuuje ulepszanie Warhammer 40,000: Darktide o nową zawartość, a studio właśnie wydało nową dużą aktualizację o nazwie Secrets of the Machine God. To DLC jest dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy gry i dodaje zupełnie nową misję, nowe bronie, zmiany balansu i mnóstwo innych drobnych modyfikacji, które poprawiają rozgrywkę. Misja nazywa się Clandestium Gloriana i wymaga od drużyny odbicia i obrony ogromnej fabryki, która była niegdyś używana przez kapłanów technologii. Największą nowością w tej misji jest to, że jej zawartość będzie się zmieniać w każdym pomieszczeniu, zwiększając jej regrywalność do niespotykanego dotąd poziomu w Warhammer 40,000: Darktide.

 

 

Po zalogowaniu się do Darktide gracze zauważą również, że Ogryny mogą teraz używać dwuręcznych kilofów do zabijania przeciwników, podczas gdy Zealoci, Psykerzy i Weterani mają dostęp do maczug szokowych, strzelb dwulufowych i pistoletów boltowych. Dzięki temu w grze dostępnych będzie wiele nowych opcji taktycznych i konfiguracji.

Jeśli chcesz sprawdzić wszystkie zmiany w aktualizacji Secrets of the Machine God, zapoznaj się z informacjami o aktualizacji tutaj. Ponadto, jeśli jeszcze nie odkryłeś tej ekscytującej strzelanki hordy, nasza porównywarka może zapewnić ci najlepsze zniżki na zakup Warhammer 40,000: Darktide na PC i Xbox Series X/S.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare