Nadchodząca aktualizacja doda nowe nagrody do Darktide

Nadchodząca aktualizacja doda nowe nagrody do Darktide

Ogromne oczekiwanie na premierę Warhammer 40,000: Darktide zakończyło się lekkim oszustwem dla ogromnej rzeszy fanów. Gra zapewniała wystarczająco solidne wrażenia z rozgrywki, ale systemy progresji były płytkie, a zawartość ograniczona. Deweloper Fatshark włożył jednak wiele wysiłku w ulepszenie tych aspektów gry od czasu jej premiery. Do gry dodano nowe mapy i wrogów, a wiele mechanik w grze zostało przerobionych i ulepszonych, w tym cały system rozwoju postaci. Gracze mają teraz więcej opcji niż kiedykolwiek, aby wybrać swoją ścieżkę przez drzewka talentów, aby dostosować swoje kompilacje i mogą je łatwo zmieniać od ręki między misjami, aby dostosować się do każdego możliwego scenariusza.

Więcej nagród niż kiedykolwiek

Warhammer 40,000: Darktide staje się lepszy z każdą aktualizacją, a następna jest ogromna. Aktualizacja Path of Redemption pojawi się pod koniec kwietnia i wprowadzi mnóstwo zmian. Najważniejszą z nich jest przeróbka systemu Pokuty, który zamieni się w swego rodzaju przepustkę bojową, która zapewni graczom ekscytujące nagrody w miarę postępów na ponad 40 poziomach. Z ponad 200 nowymi pokutami do odblokowania, system zapewni graczom nowe insygnia, ramki portretowe, emotki, pozy, bibeloty do broni i kosmetyki. Oczywiście wydajność w Darktide nadal będzie całkowicie zależeć od umiejętności gracza.

 

 

Oprócz tych ulepszeń, aktualizacja wprowadzi nowy typ wroga, Dreg Tox Bomber, który jest w stanie rzucać granatami plagi, aby osłabić i zranić graczy. Aktualizacja doda również nowe zagadki, wyzwania i przedmioty kolekcjonerskie do Warhammer 40,000: Darktide.

Jeśli jesteś wieloletnim fanem gry bitewnej od Games Workshop lub chcesz się dobrze bawić, niszcząc hordy kultystów, aby wesprzeć Imperium Człowieka, Warhammer 40,000: Darktide jest najlepszym wyborem, zwłaszcza w obliczu zbliżającej się premiery aktualizacji Path of Redemption. Nasza porównywarka może pomóc w znalezieniu najlepszych ofert na klucze cyfrowe do Warhammer 40,000: Darktide, aby wskoczyć do walki już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare