Warhammer 40,000: Darktide ma dwa nowe poziomy

Warhammer 40,000: Darktide ma dwa nowe poziomy

Wielu graczy rzuciło się, by zagrać w Warhammer 40,000: Darktide, gdy tylko gra była dostępna. Najnowsze dzieło Fatshark zapowiadało się na ekscytujące doświadczenie osadzone w uniwersum Warhammer 40,000, szczególnie dla tych, którzy szukają akcji w trybie wieloosobowym. Deweloper wykorzystał Vermintide jako podstawę do stworzenia nowego rodzaju doświadczenia, które skupia się nieco bardziej na walce dystansowej. Niestety, Darktide miał pewne problemy z wydajnością w momencie premiery, nad którymi Fatshark ciężko pracował, aby je naprawić. Gra jest teraz w znacznie lepszym stanie, a studio dodaje już nową zawartość za pośrednictwem darmowych aktualizacji.

Chaos Spawn wkracza na scenę

Najnowsza aktualizacja Warhammer 40,000: Darktide zawiera dwie nowe mapy, na których gracze mogą toczyć bitwy, a także jedno z najbardziej kultowych stworzeń służących Bogom Chaosu. Ten demoniczny stwór to pokręcony amalgamat macek, kończyn i ostrych zębów, który szczyci się brutalną siłą, nieskończoną podłością i nieustannym pragnieniem zniszczenia wszystkiego na swojej drodze. Stanie się pomiotem Chaosu jest ostatecznym losem niektórych czempionów Rujnujących Mocy, którzy zgromadzą zbyt wiele "darów", zanim zdobędą miejsce wśród Książąt Demonów. Skumulowane mutacje przekształcają ich w bezmyślne demoniczne bestie, które przekroczyły punkt bez powrotu, ale nadal są przydatne, ponieważ są w stanie siać spustoszenie na każdym polu bitwy.

 

 

Aktualizacja dodaje również do gry dwie nowe misje. W pierwszej z nich, Archivum Sycorax, gracz i jego koledzy z drużyny napadną na archiwa w celu odzyskania poufnych danych. Druga misja to Chasm Terminus, w której będziesz musiał przechwycić grupę przemytników zajmujących się niebezpieczną kontrabandą. Gracze mogą teraz kupować też przedmioty kosmetyczne za walutę w grze w nowym sklepie dostępnym w głównym hubie.

Dzięki tym dodatkom, Darktide kontynuuje swoją podróż, aby stać się najlepszą wieloosobową grą kooperacyjną osadzoną w uniwersum Warhammer 40,000. Jeśli chcesz wskoczyć do akcji i uwolnić Tertium od skażenia Chaosem, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić Warhammer 40,000: Darktide taniej już teraz.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare