Zamknięta beta Warhammer 40,000: Darktide pozostawia bardzo dobre wrażenia

Zamknięta beta Warhammer 40,000: Darktide pozostawia bardzo dobre wrażenia

Jeśli jesteś jednym ze szczęśliwych graczy, którzy zarejestrowali się, aby przetestować Warhammer 40,000: Darktide podczas zamkniętej bety, która odbyła się w ten weekend, masz już opinię na jej temat. Ale ci, którzy nie mieli okazji wypróbować gry, z przyjemnością dowiedzą się, że gra zrobiła wrażenie na wielu graczach. Liczba pozytywnych reakcji na Steamie jest dość wysoka i jest wielu graczy, którzy zadeklarowali, że kupią grę w momencie premiery. Tak, oczywiście, były pewne problemy, ale była to wersja beta i większość z nich zostanie rozwiązana, zanim ostateczna wersja Warhammer 40,000: Darktide trafi do sklepów.

Ogólnie rzecz biorąc, ekscytująca rozgrywka i mroczna atmosfera gry to dwie rzeczy, które otrzymały więcej pochwał, nawet od osób, które zadeklarowały, że nie są fanami uniwersum Warhammer 40,000. Dla graczy z doświadczeniem w innych grach od Fatshark, takich jak Vermintide 2, wprowadzenie losowych celów drugorzędnych w każdej grze sprawia, że Warhammer 40,000: Darktide jest bardziej ekscytujący. Ponadto większość graczy zgadza się, że nadchodząca gra jest znacznie bardziej skoncentrowana na pracy zespołowej i rozgrywce kooperacyjnej. Próba ukończenia mapy solo może być w Darktide niemożliwa. Sam ten fakt stworzy zupełnie inną dynamikę rozgrywki w nowej grze, ponieważ będziesz musiał koordynować swoje wysiłki z kolegami z drużyny, aby zmaksymalizować swoje szanse na sukces w każdej bitwie.

 

 

Od strony rozgrywki, wersja beta Warhammer 40,000: Darktide pokazała, że gra wymaga jeszcze trochę dopracowania, ale nie jest to nic niezwykłego i Fatshark ma jeszcze dużo czasu, aby naprawić wszystkie błędy przed premierą gry 30 listopada. Dobrze jest również wiedzieć, że deweloper wprowadzi nowe bronie i klasy postaci po premierze.

Niezależnie od tego, czy brałeś udział w wersji beta, czy nie, jeśli chcesz dać szansę temu nowemu podejściu do uniwersum Warhammer 40,000, możesz w każdej chwili skorzystać z naszej porównywarki, aby znaleźć najlepszą cenę na zakup cdkeya do Warhammer 40,000: Darktide na wszystkich platformach.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare