Instant Gaming EU
 
 

Ubisoft ujawnia więcej informacji o Assassin's Creed Valhalla

Ubisoft ujawnia więcej informacji o Assassin's Creed Valhalla

Assassin's Creed Valhalla to gorący temat od czasu ogłoszenia go kilka tygodni temu. Nowa odsłona serii Assassin's Creed skupia całą uwagę graczy, a każdą opublikowaną informację śledzą tysiące ludzi. Zapowiedź „rozgrywki”, która została niedawno pokazana, pozostawiła wielu fanów gry bardzo rozczarowanych, i być może dlatego Ubisoft nadal ujawnia małe skrawki informacji o Assassin's Creed Valhalla za pośrednictwem innych kanałów.

 

a c valhalla

 

Niedawno dowiedzieliśmy się, że kultowe ukryte ostrze, które widzieliśmy w innych grach Assassin's Creed, będzie tak samo zabójcze jak zawsze w Assassin's Creed Valhalla. Będziesz mógł go użyć do natychmiastowego zabicia przeciwników w walce w zwarciu, a Eivor otrzyma go we wczesnej fazie gry. Nie jest wyszkolonym zabójcą, ale przy wystarczającym szkoleniu okaże się, że jest zabójczy w zwarciu w odpowiednim czasie.

Ale ukryte ostrze nie jest jedyną rzeczą, która została niedawno ujawniona w Assassin's Creed Valhalla. Dyrektor kreatywny gry, Ashraf Ishmail, opublikował zdjęcie, które pozwala nam rzucić okiem na osadę Eivora w grze. Wioska wygląda imponująco na tym obrazie, a także wskazuje na niektóre działania, których będziemy mogli doświadczyć podczas naszego pobytu w wiosce.

To bardzo ważna lokalizacja, ponieważ będzie to Twoja baza operacji w grze. Ponadto jesteś odpowiedzialny za jej rozwój i dobrobyt jej mieszkańców. Jako przywódca osady, Twoje decyzje określą przeznaczenie Twojego ludu i będzie to bardzo ważny czynnik w miarę rozwoju opowieści w Assassin's Creed Valhalla.

Oczekujemy, że Ubisoft będzie nadal ujawniał więcej rzeczy na temat gry w kolejnych tygodniach i mamy nadzieję, że tak wyczekiwany „prawdziwy” film z rozgrywką jest jednym z nich.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare