Tryb wieloosobowy Call of Duty: Modern Warfare jest bezpłatny w ten weekend

Tryb wieloosobowy Call of Duty: Modern Warfare jest bezpłatny w ten weekend

Przyzwyczajamy się do wielu opcji, jeśli chodzi o granie w darmowe gry w weekend i wydaje się, że w tym też będziemy rozpieszczeni. Jeśli nie doświadczyłeś multiplayera Call of Duty: Modern Warfare, będziesz mógł to zrobić w ten weekend w Call of Duty: Warzone. Pięć najpopularniejszych map do gry wieloosobowej Modern Warfare jest dostępnych od dziś dla wszystkich graczy Warzone. Należą do nich: Aniyah Incursion, Hovec Sawmill, Khandor Hideout, Shoot House i Talsik Backlot.

 

 

Na wszystkich mapach można grać w meczach 6v6 i 10v10, a jedynym wymaganiem, które musisz spełnić, jest pobranie i zainstalowanie gry Call of Duty: Warzone jeśli jeszcze w nią nie grasz. Darmowa wersja próbna jest już dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Pamiętaj, aby rozpocząć pobieranie klienta tak szybko, jak to możliwe, ponieważ może to chwilę potrwać w zależności od Twojego połączenia, a mapy do gry wieloosobowej Call of Duty: Modern Warfare będą dostępne tylko przez weekend.

Jeśli bierzesz udział w trialu i Ci się podoba, możesz rozważyć także wypróbowanie Call of Duty: Warzone. Chociaż nie będzie dokładnie taki sam, oferuje dwa różne tryby rozgrywki. Pierwszy z nich to Battle Royale z drużyną dla maksymalnie 150 graczy na ogromnej mapie, na której wygrywa ostatnia drużyna. Drugi to Plunder, który podlega tym samym zasadom, ale o wygranej decyduje ilość gotówki, którą drużyna jest w stanie zebrać i zabezpieczyć podczas bitwy. Podczas gry odblokujesz wiele nagród, w tym przedmioty kosmetyczne i bonusy. Ponadto Call of Duty: Warzone jest całkowicie darmowy na wszystkie platformy.

 

 

Pamiętaj, że jeśli chcesz znaleźć najlepszą cenę Call of Duty: Modern Warfare możesz to zrobić, odwiedzając nasz komparator w dowolnym momencie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare