Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Tryb wieloosobowy Call of Duty: Modern Warfare jest bezpłatny w ten weekend

Tryb wieloosobowy Call of Duty: Modern Warfare jest bezpłatny w ten weekend
25 kwi 2020, 09:45

Przyzwyczajamy się do wielu opcji, jeśli chodzi o granie w darmowe gry w weekend i wydaje się, że w tym też będziemy rozpieszczeni. Jeśli nie doświadczyłeś multiplayera Call of Duty: Modern Warfare, będziesz mógł to zrobić w ten weekend w Call of Duty: Warzone. Pięć najpopularniejszych map do gry wieloosobowej Modern Warfare jest dostępnych od dziś dla wszystkich graczy Warzone. Należą do nich: Aniyah Incursion, Hovec Sawmill, Khandor Hideout, Shoot House i Talsik Backlot.

 

 

Na wszystkich mapach można grać w meczach 6v6 i 10v10, a jedynym wymaganiem, które musisz spełnić, jest pobranie i zainstalowanie gry Call of Duty: Warzone jeśli jeszcze w nią nie grasz. Darmowa wersja próbna jest już dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Pamiętaj, aby rozpocząć pobieranie klienta tak szybko, jak to możliwe, ponieważ może to chwilę potrwać w zależności od Twojego połączenia, a mapy do gry wieloosobowej Call of Duty: Modern Warfare będą dostępne tylko przez weekend.

Jeśli bierzesz udział w trialu i Ci się podoba, możesz rozważyć także wypróbowanie Call of Duty: Warzone. Chociaż nie będzie dokładnie taki sam, oferuje dwa różne tryby rozgrywki. Pierwszy z nich to Battle Royale z drużyną dla maksymalnie 150 graczy na ogromnej mapie, na której wygrywa ostatnia drużyna. Drugi to Plunder, który podlega tym samym zasadom, ale o wygranej decyduje ilość gotówki, którą drużyna jest w stanie zebrać i zabezpieczyć podczas bitwy. Podczas gry odblokujesz wiele nagród, w tym przedmioty kosmetyczne i bonusy. Ponadto Call of Duty: Warzone jest całkowicie darmowy na wszystkie platformy.

 

 

Pamiętaj, że jeśli chcesz znaleźć najlepszą cenę Call of Duty: Modern Warfare możesz to zrobić, odwiedzając nasz komparator w dowolnym momencie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare