Instant Gaming EU
 
 

Call of Duty: Warzone dostaje nowy tryb rozgrywki

Call of Duty: Warzone dostaje nowy tryb rozgrywki

Trzeci sezon Call of Duty: Warzone właśnie rozpoczął się kilka dni temu, a Activision wydaje się mieć sporo rzeczy do zrobienia dla graczy. Powrócił już popularny tryb trio, dostępne są również trzy nowe mapy, w tym reimagination klasycznej mapy Call of Duty 4 Talsik Backlot, a także Hovec Sawmill i Aniyah Incursion.Jeśli chciałeś więcej siły ognia dla swojej postaci, możesz teraz skorzystać z dwóch nowych broni: pistolet Renetti i niesamowicie wyglądającego karabinu wyborowego SKS. Są one dostępne za darmo, ale odblokowanie ich za pośrednictwem systemu Battle Pass zajmie trochę wysiłku z Twojej strony. Zauważysz także, że liczba i różnorodność broni, które można znaleźć na mapie podczas gry Call of Duty: Warzone została zwiększona, a teraz pojawią się również wyciszone wersje niektórych Twoich ulubionych pistoletów.

 

 

Call of Duty: Warzone Trzeci sezon to także nowi operatorzy. Znasz już jednego z nich i nie zaspojlerujemy go tym, którzy rozważają rozpoczęcie kampanii Call of Duty: Modern Warfare, ale w przyszłości będzie ich więcej. Podobnie jak Ronin, mistrz niekonwencjonalnej wojny Warcom i ekspert sabotażysta, lub Iskra, nowy wojownik Allegiance w dywizji Chimera. Będą oni dostępni w sklepie gry w miarę upływu sezonu.

Jeśli chodzi o tryby rozgrywki, quady pozostają w tym sezonie, a trio dostaje nowy tryb rozgrywki w postaci celowników i dział rozproszenia. W tym trybie gracze mogą korzystać tylko z karabinów snajperskich i strzelb, więc wielu graczy zostanie zmuszonych do opuszczenia strefy komfortu i będzie musiało dostosować swój styl gry, jeśli chce zabłysnąć. Nie ma daty premiery Scope i Scatter Guns, ale spodziewamy się, że wkrótce będzie dostępna w Call of Duty: Warzone.

Call of Duty: Warzone oferuje najlepsze funkcje Call of Duty: Modern Warfare dostosowane do darmowego środowiska Battle Royale, a początek trzeciego sezonu to idealny moment, aby spróbować, jeśli jeszcze w to nie grałeś.

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare