Call of Duty: Modern Warfare traci dziś trochę na wadze

Call of Duty: Modern Warfare traci dziś trochę na wadze
13 paź 2020, 15:32

To nie tak, że Call of Duty: Modern Warfare zaczyna dziś dietę, ale jest całkiem prawdopodobne, że większość graczy skorzysta z nowej funkcji, która zostanie wdrożona, gdy najnowsza aktualizacja do first-person shootera od Infinity Ward, zostanie dzisiaj wydana. Każdy, kto gra w tę grę w tej chwili ma co najmniej 225 GB pamięci zajmowanej przez jego pliki na PC, a to całkiem sporo, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że niektóre z nich są prawdopodobnie związane z częściami gry, które mogą nie być używane. Chociaż pamięć masowa może nie być dużą rzeczą dla niektórych ludzi, większość graczy będzie prawdopodobnie dość szczęśliwa, jeśli Call of Duty: Modern Warfare będzie zajmować trochę mniej miejsca niż obecnie. 

 

 

Projektant produkcji Modern Warfare Paul Haile ujawnił na Twitterze, że gracze będą mogli odinstalować określone części Call of Duty: Modern Warfare. Jest to nowa funkcja, która powinna zostać wdrożona w dzisiejszym patchu i wydaje się, że konkretne tryby rozgrywki są w tym przypadku celem, choć wszystko, co pomaga zmniejszyć obecne wymagania byłoby więcej niż mile widziane. Gracze konsolowi byli w stanie odinstalować części Call of Duty: Modern Warfare związane z trybami gry, w które nie grali od kilku miesięcy i jest to coś, o co od pewnego czasu prosiła społeczność graczy na PC.

 

 

Chociaż jest wielu graczy, którzy mają oczy skierowane na nadchodzące wydanie Call of Duty: Black Ops - Cold War, jest również wielu fanów tej serii, którzy nadal bawią się w Call of Duty: Modern Warfare i jego darmową wersję battle royale Call of Duty: Warzone. Nie wiemy jeszcze, jakie inne dodatki wprowadzi do gry dzisiejszy patch, ale odkrycie ich nie zajmie dużo czasu.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare