Kinguin advent rest
 
 

Call of Duty: Modern Warfare traci dziś trochę na wadze

Call of Duty: Modern Warfare traci dziś trochę na wadze

To nie tak, że Call of Duty: Modern Warfare zaczyna dziś dietę, ale jest całkiem prawdopodobne, że większość graczy skorzysta z nowej funkcji, która zostanie wdrożona, gdy najnowsza aktualizacja do first-person shootera od Infinity Ward, zostanie dzisiaj wydana. Każdy, kto gra w tę grę w tej chwili ma co najmniej 225 GB pamięci zajmowanej przez jego pliki na PC, a to całkiem sporo, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że niektóre z nich są prawdopodobnie związane z częściami gry, które mogą nie być używane. Chociaż pamięć masowa może nie być dużą rzeczą dla niektórych ludzi, większość graczy będzie prawdopodobnie dość szczęśliwa, jeśli Call of Duty: Modern Warfare będzie zajmować trochę mniej miejsca niż obecnie. 

 

 

Projektant produkcji Modern Warfare Paul Haile ujawnił na Twitterze, że gracze będą mogli odinstalować określone części Call of Duty: Modern Warfare. Jest to nowa funkcja, która powinna zostać wdrożona w dzisiejszym patchu i wydaje się, że konkretne tryby rozgrywki są w tym przypadku celem, choć wszystko, co pomaga zmniejszyć obecne wymagania byłoby więcej niż mile widziane. Gracze konsolowi byli w stanie odinstalować części Call of Duty: Modern Warfare związane z trybami gry, w które nie grali od kilku miesięcy i jest to coś, o co od pewnego czasu prosiła społeczność graczy na PC.

 

 

Chociaż jest wielu graczy, którzy mają oczy skierowane na nadchodzące wydanie Call of Duty: Black Ops - Cold War, jest również wielu fanów tej serii, którzy nadal bawią się w Call of Duty: Modern Warfare i jego darmową wersję battle royale Call of Duty: Warzone. Nie wiemy jeszcze, jakie inne dodatki wprowadzi do gry dzisiejszy patch, ale odkrycie ich nie zajmie dużo czasu.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare