Sezon trzeci Modern Warfare startuje w tym tygodniu

Sezon trzeci Modern Warfare startuje w tym tygodniu

Fani Call of Duty świetnie się bawią dzięki najnowszemu wydaniu Warzone, jako części Modern Warfare. Dodanie darmowego trybu battle royale do gry przyciągnęło wielu graczy, zwiększając zarówno popularność, jak i populację w grze. Posiadanie nowych ludzi do walki w PvP jest zawsze dobre, szczególnie po długim weekendzie, w którym wielu graczy mogło doświadczyć trybów wieloosobowych Modern Warfare za darmo i z podwójnymi punktami doświadczenia. Infinity Ward wykorzystał tę okazję, aby ogłosić datę rozpoczęcia nowego sezonu zarówno dla Modern Warfare, jak i Warzone, który rozpocznie się 8 kwietnia.

Od następnej środy wszyscy gracze będą mogli rywalizować o nowe nagrody i wyższy ranking w sezonie 3 Call of Duty: Modern Warfare. Chociaż ujawniono niewiele szczegółów na temat tego, jakie dodatki przyniesie ten sezon, wiemy już, że będzie dostępny nowy operator. Będziesz mógł grać jako Alex, jedna z postaci głównej kampanii w grze. Wszyscy myśleliśmy, że poświęcił się dla większego dobra, ale okazuje się, że przeżył. Powyższe ogłoszenie potwierdza jego obecność w tym trzecim sezonie, chociaż ma protezę nogi, więc nie uciekł bez szwanku. Jak dotąd niewiele ujawniono na temat nowego sezonu, ale spodziewamy się, że otrzymamy więcej informacji w ciągu najbliższych kilku dni.

Ponadto, jeśli jesteś fanem serii Modern Warfare już od jakiegoś czasu, możesz być zainteresowany nowym remasterem kampanii Modern Warfare 2, który został niedawno ogłoszony. Ta wersja w wysokiej rozdzielczości przywróci ekscytującą akcję klasycznej gry 30 kwietnia na PC i Xbox One, ale możesz już w nią grać na PlayStation 4.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare