Sezon trzeci Modern Warfare startuje w tym tygodniu

Sezon trzeci Modern Warfare startuje w tym tygodniu
6 kwi 2020, 15:38

Fani Call of Duty świetnie się bawią dzięki najnowszemu wydaniu Warzone, jako części Modern Warfare. Dodanie darmowego trybu battle royale do gry przyciągnęło wielu graczy, zwiększając zarówno popularność, jak i populację w grze. Posiadanie nowych ludzi do walki w PvP jest zawsze dobre, szczególnie po długim weekendzie, w którym wielu graczy mogło doświadczyć trybów wieloosobowych Modern Warfare za darmo i z podwójnymi punktami doświadczenia. Infinity Ward wykorzystał tę okazję, aby ogłosić datę rozpoczęcia nowego sezonu zarówno dla Modern Warfare, jak i Warzone, który rozpocznie się 8 kwietnia.

Od następnej środy wszyscy gracze będą mogli rywalizować o nowe nagrody i wyższy ranking w sezonie 3 Call of Duty: Modern Warfare. Chociaż ujawniono niewiele szczegółów na temat tego, jakie dodatki przyniesie ten sezon, wiemy już, że będzie dostępny nowy operator. Będziesz mógł grać jako Alex, jedna z postaci głównej kampanii w grze. Wszyscy myśleliśmy, że poświęcił się dla większego dobra, ale okazuje się, że przeżył. Powyższe ogłoszenie potwierdza jego obecność w tym trzecim sezonie, chociaż ma protezę nogi, więc nie uciekł bez szwanku. Jak dotąd niewiele ujawniono na temat nowego sezonu, ale spodziewamy się, że otrzymamy więcej informacji w ciągu najbliższych kilku dni.

Ponadto, jeśli jesteś fanem serii Modern Warfare już od jakiegoś czasu, możesz być zainteresowany nowym remasterem kampanii Modern Warfare 2, który został niedawno ogłoszony. Ta wersja w wysokiej rozdzielczości przywróci ekscytującą akcję klasycznej gry 30 kwietnia na PC i Xbox One, ale możesz już w nią grać na PlayStation 4.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare