Call of Duty: Modern Warfare otrzymuje dwie nowe mapy do gry wieloosobowej

Call of Duty: Modern Warfare otrzymuje dwie nowe mapy do gry wieloosobowej

Activision jest ostatnio bardzo zajęty Call of Duty: Modern Warfare. Wydanie Warzone jako darmowej gry sprawiło, że wiele osób wykazało zainteresowanie grą, na której się opiera, i dlatego jest to świetna okazja do wydania większej ilości treści w celu zwiększenia liczby osób grających w grę. Jedną z dużych różnic między Warzone i Modern Warfare jest różnorodność trybów wieloosobowych, które oferuje graczom główna gra. Chociaż obie gry mają te same zasoby, Warzone jest ograniczony do trybów Battle Royale, a gracze, którzy chcą większej różnorodności w rozgrywkach wieloosobowych, mogą je znaleźć w Modern Warfare.

Gdy spojrzysz na zmiany w najnowszej aktualizacji Call of Duty: Modern Warfare, zobaczysz, że wprowadza ona wiele dodatków do gry, ale najbardziej znacząca jest para nowych map dla wielu graczy. Hardhat zabierze Cię na plac budowy i jest to nowa wersja mapy, która była obecna w Modern Warfare 3. Jest to mapa z zamkniętymi przestrzeniami i przeszkodami, gdzie będziesz musiał poruszać się szybko i być gotowy do walki w zwarciu. Z drugiej strony, Aisle 9 to zupełnie nowa mapa, która będzie dostępna dla bitew 2 na 2 w trybie Gunfight i bitew 3 na 3 w TDM, Kill Confirmed, Grind i Domination.

 

 

Ta aktualizacja dodaje również nowy pakiet Ghost Pack Contingency do sklepu. Zestaw zawiera 10 przedmiotów do personalizacji wyglądu Ducha oraz dwa nowe projekty broni, w tym legendarny karabin szturmowy. Ponadto nowy przedmiot będzie dostępny dla graczy we wszystkich trybach w Warzone. Armor Box pozwala całej drużynie na uzupełnienie jej zbroi, podobnie jak Munition Box.

Jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje o wszystkich zmianach i modyfikacjach, które ta aktualizacja wprowadza do Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone, możesz sprawdzić oficjalne informacje o łatce tutaj.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare