Call of Duty: Warzone zwiększa maksymalną liczbę graczy w nowym trybie

Call of Duty: Warzone zwiększa maksymalną liczbę graczy w nowym trybie

Call of Duty: Modern Warfare radzi sobie całkiem nieźle, zwłaszcza po wydaniu swojej darmowej wersji battle royale, Call of Duty: Warzone. Ogromny napływ graczy, który Warzone wprowadził do gry, wpłynął również na Modern Warfare, co spowodowało wzrost liczby graczy zainteresowanych innymi rodzajami trybów wieloosobowych dostępnych w grze, w wyniku ich doświadczenia w Warzone. Activision wydaje aktualizacje dla obu gier, a najnowsza, która powinna być już wdrożona, wprowadza nowy tryb rozgrywki dla Call of Duty: Warzone, który zwiększa liczbę graczy w meczu, pozwalając nawet 200 graczom na walkę o przetrwanie na mapie Verdansk. Oczywiście, implementacja tego patcha wymaga dość dużego pliku do pobrania.

Sezonowa aktualizacja Call of Duty: Modern WarfareCall of Duty: Warzone, dodaje również serię skórek i pakietów kosmetycznych, aby dostosować swoje postacie, które można teraz kupić w grze oraz nowy półautomatyczny karabin snajperski, Rytec AMR. Aktualizacja przynosi także kilka dodatków dla wielu graczy, które będą dostępne tylko dla tych, którzy posiadają Modern Warfare. Chesire Park to nowa mapa, która przeniesie graczy do ogrodu w centrum Londynu, w którym będą oni musieli zająć pozycje w budynkach otaczających centralny plac. Team Defender to nowy tryb Call of Duty: Modern Warfare który dodaje nowy zwrot do klasycznej formuły Capture the Flag. Jest tylko jedna flaga i obie drużyny będą o nią walczyć, zdobywając punkty im dłużej ktoś ją utrzyma.

 

 

Jeśli masz ochotę na ekscytujące doznania z Battle Royale, powinieneś wypróbować Call of Duty: Warzone, a jeśli Ci się to podoba i chcesz poprawić swoje doznania, szczególnie jeśli chodzi o tryby wieloosobowe, Call of Duty: Modern Warfare jest idealną grą dla Ciebie. Pamiętaj, że Warzone jest całkowicie darmową grą i w każdej chwili możesz znaleźć Modern Warfare w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare