Sezon 5. doda nową frakcję do Call of Duty: Modern Warfare i Warzone

Sezon 5. doda nową frakcję do Call of Duty: Modern Warfare i Warzone

Sezon 4 przyniósł kilka ekscytujących dodatków do rozgrywki w Call of Duty: Modern WarfareCall of Duty: Warzone ale teraz, gdy jego koniec jest coraz bliżej Infinity Ward koncentruje się na zawartości nowego sezonu i odsłania te w ciągu ostatnich kilku tygodni. Ewolucja niektórych map to tylko jedna z nowości, która usprawni grę w 5 sezonie. Na przykład, możliwość gry na Stadionie została przyjęta z podekscytowaniem, kiedy została ogłoszona i okaże się jednym z najbardziej spornych obszarów, kiedy rozpocznie się nowy sezon. Ale do Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone przychodzi więcej dodatków i wydaje się, że jedną z nich będzie zupełnie nowa frakcja.

W miarę zbliżania się piątego sezonu, pojawiły się wydarzenia, które doprowadziły do powstania nowej grupy, której nazwa pokrywała się tylko z frakcją Allegiance - Shadow Company. Elitarny PMC, Shadow Company działa poza granicami pierwotnego Armistice. Wykuta z ognia w walce pomiędzy Koalicją i Allegiance, Shadow Company ma swoje własne ramy i program działania.

Wszyscy eksperci w swojej dziedzinie z formalnym doświadczeniem wojskowym, to trio operatorów jest przygotowane do zmiany obecnych doświadczeń Verdansk. Wysoce wykwalifikowana i posiadająca zróżnicowany zakres wiedzy fachowej Shadow Company składa się z Rozlina "Roze" Helmsa (dawniej Szakale), Velikana i Marcusa "Lercha" Ortegi, lidera Company.

Choć dodanie nowej frakcji nie oznacza w zasadzie żadnych zmian w rozgrywce, to jednak pozwala również posunąć do przodu historię Call of Duty: Modern WarfareWarzone. Ale najważniejszą rzeczą w tym ogłoszeniu jest zapewne to, że na poniższym filmie Shadow Company można obejrzeć dwie nowe bronie. Ich ostateczne nazwy mogą się różnić po potwierdzeniu ich przez Infinity Ward, ale wydaje się, że są to pistolet maszynowy B&T APC9 i karabin szturmowy AN-94. Jest prawdopodobne, że odblokowanie tych dwóch karabinów będzie związane z Sezonym 5 Battle Passa.

 

 

Biorąc pod uwagę, że nowy sezon Call of Duty: Modern WarfareCall of Duty: Warzone rozpoczyna się 5 sierpnia, nie będziemy musieli długo czekać, aby dowiedzieć się o wszystkich nowościach pojawiających się w obu grach.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare