Instant Gaming EU
 
 

Wydarzenie Nawiedzony Werdańsk w Call of Duty dodaje do gry kultowe postacie z horroru

Wydarzenie Nawiedzony Werdańsk w Call of Duty dodaje do gry kultowe postacie z horroru

Mimo, że wydarzenie Nawiedzony Werdańsk zostało ogłoszone jakiś czas temu, nie mieliśmy tak wielu szczegółów na temat tego, jak Call of Duty: Modern Warfare  i jego darmowa wersja Warzone miały obchodzić Halloween. Dziś rozpoczyna się pierwsze tego typu doświadczenie w grze, a gracze będą mogli odblokować specjalne nagrody, biorąc udział w tym wydarzeniu. Na ograniczony czas dostępna będzie specjalna nocna wersja mapy Warzone, która będzie zawierała dekoracje o tematyce Halloween, a system nagród "Trick or Treat" da Ci możliwość uzyskania specjalnych projektów i elementów personalizacji z Supply Boxów. Ponadto, zupełnie nowy tryb Zombie Royale pozwoli martwym graczom korzystać z nienaturalnych mocy, aby "ucztować na żywych w celu ponownego dołączenia do ich szeregów".

Jak to zwykle bywa w przypadku tego typu wydarzeń, dostępnych będzie również wiele przedmiotów kosmetycznych, które pozwolą spersonalizować Twoją postać podczas Nawiedzonego Werdańska i doświadczyć ducha Halloween w odpowiednim stylu. Podczas wydarzenia będzie można zakupić dwa specjalne pakiety. Pierwszy z nich pozwoli Ci przebrać się za Billy'ego the Puppet, ikoniczną postać z filmów "Piła",a także będzie zawierał kilka planów broni, w tym Phlebotomizer, nóż do rzucania, który po uderzeniu przewierci się w Twoich wrogów. Drugi pakiet wprowadza do gry kolejną klasyczną postać z horroru. Leatherface, krwiożerczy zabójca z Teksańskiej Masakry Piłą Mechaniczną. W zestawie znajduje się specjalny magazyn, który pozwoli ci posługiwać się bronią jak piłą łańcuchową.

 

 

Wszystkie te i inne dodatki sprawią, że Nawiedzony Werdańsk stanie się naprawdę strasznym doświadczeniem w Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone. Wydarzenie potrwa do 3 listopada i może to być Twoja ostatnia okazja, aby dobrze się bawić w tych grach, zanim fani Call of Duty zwrócą uwagę na nową grę z serii Call of Duty: Black Ops - Cold War, który będzie dostępny już wkrótce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare