Total War: Pharaoh zadebiutuje w październiku tego roku

Total War: Pharaoh zadebiutuje w październiku tego roku

Sega i Creative Assembly zapowiedziały właśnie najnowszą odsłonę swojej uznanej serii gier strategicznych: Total War: Pharaoh, której akcja rozgrywa się w starożytnym Egipcie u schyłku epoki brązu. Zwiastun zapowiadający Total War: Pharaoh można obejrzeć tutaj. Ostrzeżenie, jeśli nie lubisz owadów:

Bronze Age Brawl

Total War przeszła długą drogę od swojej pierwszej odsłony w Ancient Japan. Ale w przeciwieństwie do ostatnich wpisów, takich jak Total War: Warhammer III i Total War: Troy - Mythos, Total War: Pharaoh jest oparty na realizmie i historii. Rozgrywająca się pod koniec epoki brązu gra Pharaoh pozwala ci kontrolować jedną z trzech kultur w kluczowym momencie historii. Każda z frakcji - egipska, kananejska i hetycka - walczy o dominację na jałowych ziemiach Egiptu.

Gracz będzie mógł również wybrać jednego z ośmiu przywódców frakcji o różnych umiejętnościach i stylach gry. Podobnie jak w poprzednich odsłonach Total War, możesz określić, w jaki sposób będziesz dążyć do zwycięstwa - albo wybierając bardziej dyplomatyczną ścieżkę, albo prowadząc swoją armię, aby siać spustoszenie w jednostkach wroga i przejmować ich terytorium.

Total War: Pharaoh będzie miał nowe funkcje do tworzenia dynamicznych scenariuszy walki. Po pierwsze, środowisko będzie odgrywać ważną rolę, a burze piaskowe i burze z piorunami będą zasłaniać pole widzenia i ograniczać zasięg broni rakietowej. Podpalenie osady może zniszczyć budynki, obniżyć morale i zaszkodzić zarówno cywilom, jak i armii.

Nowa funkcja dostosowywania kampanii pozwoli ci edytować poziom trudności kampanii według własnych upodobań. Możesz zmienić swoje początkowe lokalizacje, ustawić częstotliwość klęsk żywiołowych, określić, jakie zasoby otrzymasz i nie tylko.

Total War: Pharaoh gra zadebiutuje w październiku tego roku na PC za pośrednictwem Steam oraz Epic Games Store. Zamówienia przedpremierowe są już dostępne, więc koniecznie sprawdź nasze oferty cenowe na Total War: Pharaoh PC key.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare