Kinguin advent rest
 
 

Total War: Pharaoh zadebiutuje w październiku tego roku

Total War: Pharaoh zadebiutuje w październiku tego roku

Sega i Creative Assembly zapowiedziały właśnie najnowszą odsłonę swojej uznanej serii gier strategicznych: Total War: Pharaoh, której akcja rozgrywa się w starożytnym Egipcie u schyłku epoki brązu. Zwiastun zapowiadający Total War: Pharaoh można obejrzeć tutaj. Ostrzeżenie, jeśli nie lubisz owadów:

Bronze Age Brawl

Total War przeszła długą drogę od swojej pierwszej odsłony w Ancient Japan. Ale w przeciwieństwie do ostatnich wpisów, takich jak Total War: Warhammer III i Total War: Troy - Mythos, Total War: Pharaoh jest oparty na realizmie i historii. Rozgrywająca się pod koniec epoki brązu gra Pharaoh pozwala ci kontrolować jedną z trzech kultur w kluczowym momencie historii. Każda z frakcji - egipska, kananejska i hetycka - walczy o dominację na jałowych ziemiach Egiptu.

Gracz będzie mógł również wybrać jednego z ośmiu przywódców frakcji o różnych umiejętnościach i stylach gry. Podobnie jak w poprzednich odsłonach Total War, możesz określić, w jaki sposób będziesz dążyć do zwycięstwa - albo wybierając bardziej dyplomatyczną ścieżkę, albo prowadząc swoją armię, aby siać spustoszenie w jednostkach wroga i przejmować ich terytorium.

Total War: Pharaoh będzie miał nowe funkcje do tworzenia dynamicznych scenariuszy walki. Po pierwsze, środowisko będzie odgrywać ważną rolę, a burze piaskowe i burze z piorunami będą zasłaniać pole widzenia i ograniczać zasięg broni rakietowej. Podpalenie osady może zniszczyć budynki, obniżyć morale i zaszkodzić zarówno cywilom, jak i armii.

Nowa funkcja dostosowywania kampanii pozwoli ci edytować poziom trudności kampanii według własnych upodobań. Możesz zmienić swoje początkowe lokalizacje, ustawić częstotliwość klęsk żywiołowych, określić, jakie zasoby otrzymasz i nie tylko.

Total War: Pharaoh gra zadebiutuje w październiku tego roku na PC za pośrednictwem Steam oraz Epic Games Store. Zamówienia przedpremierowe są już dostępne, więc koniecznie sprawdź nasze oferty cenowe na Total War: Pharaoh PC key.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare