Total War: Pharaoh oferuje znacznie więcej niż ogromne bitwy

Total War: Pharaoh oferuje znacznie więcej niż ogromne bitwy

Creative Assembly jest dobrze znane ze swojej serii strategii Total War. Niezależnie od tego, czy jest to typ fantasy z Total War: Warhammer III, czy też strona historyczna z Total War: Rome, seria zapewnia ekscytujące wrażenia, które przyciągnęły uwagę wielu fanów na przestrzeni lat. Nadchodząca premiera Total War: Pharaoh sprawi, że fani ponownie skupią się na historii starożytnej, ale w nowym scenariuszu.

Bitwy to nie wszystko

Możliwość rozmieszczenia setek żołnierzy na polu bitwy i dowodzenia nimi w epickich starciach w czasie rzeczywistym to coś, co niewielu fanów gatunku powinno przegapić. Jednak gry z serii Total War naprawdę błyszczą, gdy dodamy do tego strategię turową, a Total War: Pharaoh nie będzie się w tej kwestii różnić od swoich poprzedników. Gra zawiera kampanię, w której polityka jest jeszcze bardziej niebezpieczna niż pole bitwy pełne wrogów, a ty musisz być przygotowany na konsekwencje swoich decyzji. Zarządzanie imperium będzie wymagało od ciebie skuteczności, a rozszerzanie granic będzie miało duży wpływ na utrzymanie dobrej reputacji, ale będziesz musiał być gotowy do sprytnego wykorzystania podstępu i manipulowania swoim dworem, aby odrzucić potencjalne zagrożenia polityczne.

 

 

Ogólnie rzecz biorąc, Total War: Pharaoh oferuje ekscytujące wrażenia zarówno podczas ogromnych bitew, jak i poza nimi, a fani pokochają nowe systemy rozgrywki zaimplementowane w grze. Podczas kampanii szybko przekonasz się, że musisz zająć się kilkoma dziedzinami, w tym działaniami wojennymi, gospodarką i polityką. Jeśli zaniedbasz jedną z nich, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie przetrwasz zbyt długo.

Pomimo tego, że nie jest tak ogromna i krzykliwa jak Total War: Warhammer III, nowa gra Total War zapewnia doświadczenie, które spodoba się fanom serii, ponieważ nie pomija żadnej z dziedzin, które Creative Assembly obejmuje w swoich grach. Premiera Total War: Pharaoh zaplanowana jest na 11 października 2023 roku na PC. Jak zwykle, możesz kupić klucz Total War: Pharaoh na PC w bardzo rozsądnej cenie dzięki naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare