Creative Assembly wprowadzi darmową aktualizację do Total War: Pharaoh

Creative Assembly wprowadzi darmową aktualizację do Total War: Pharaoh

Jako twórcy serii Total War, Creative Assembly ma długą historię tworzenia ekscytujących strategicznych gier wideo. Unikalne połączenie strategii turowej i bitew w czasie rzeczywistym obecne w serii zapewniło jej ogromną bazę graczy. Total War: Pharaoh to najnowsza odsłona popularnej serii, która przenosi gracza do Egiptu po śmierci faraona Merenptaha i pozwala mu zadecydować o przyszłości tego regionu. Gra oferuje solidne doświadczenie strategiczne, ale studio zdecydowało się ją ulepszyć w nadchodzącej łatce, która doda ulepszenia rozgrywki i cztery nowe frakcje.

Nowe dodatki

Total War: Pharaoh doczeka się aktualizacji, która zostanie udostępniona za darmo. Pierwszą dużą atrakcją aktualizacji jest większa mapa kampanii, która obejmie regiony Mezopotamii i Morza Egejskiego, a także kultury Babilonu, Asyrii, Myken i Troi jako nowe grywalne wybory. Aktualizacja przyniesie również ważne zmiany w kampanii, wprowadzając nowy system dynastii, który pozwoli dziedzictwu przywódcy przetrwać wieki. System walki nie otrzyma żadnych znaczących zmian, ale gracze będą mieli więcej opcji niż kiedykolwiek wcześniej dzięki dodaniu ponad 80 nowych jednostek dla frakcji mezopotamskich i ponad 70 innych, które pochodzą bezpośrednio z Total War Saga: Troy. Jeśli podoba ci się Total War: Pharaoh w obecnej formie, nie musisz się martwić, ponieważ studio podejmuje kroki, aby umożliwić graczom kontynuowanie oryginalnej kampanii w jej obecnej formie.

 

 

Zaskakujące jest to, że Creative Assembly udostępnia wszystkie te dodatki za darmo, ponieważ studio jest dobrze znane z wydawania wielu DLC do swoich gier. Jednak widzieliśmy już pewne zmiany w ich polityce wraz z niedawną premierą Thrones of Decay dla Total War: Warhammer III. W każdym razie nowa zawartość przyczyni się do uczynienia Total War: Pharaoh większym i lepszym. Niestety nie znamy jeszcze daty premiery.

Pamiętaj, że jeśli chcesz zanurzyć się w tej intensywnej strategii osadzonej na ziemiach Egiptu, wszystko co musisz zrobić, to skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tani kod do gry Total War: Pharaoh już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare