Instant Gaming EU
 
 

Total War: Pharaoh zmienia tempo dla lepszych wrażeń

Total War: Pharaoh zmienia tempo dla lepszych wrażeń

Seria Total War jest dobrze znana z dostarczania ekscytujących wrażeń strategicznych w bitwach w czasie rzeczywistym, w których kontrolujesz dużą liczbę jednostek. Najnowsza odsłona serii obiecuje podążać za założeniami swoich poprzedników, ale także wprowadzi nowe funkcje, które radykalnie zmienią sposób rozgrywki. Akcja Total War: Pharaoh rozgrywa się w bardzo specyficznym miejscu i okresie historycznym: pod koniec epoki brązu w Egipcie. Ta wyjątkowa sceneria ma pewne cechy szczególne, które twórcy gry przedstawili w grze, a które będą miały głęboki wpływ na rozgrywkę.

Bezlitosna pogoda

Można pomyśleć, że Egipt to po prostu wielka pustynia, na której nie występują opady deszczu, ale nie jest to do końca prawda. Obszar w pobliżu rzeki Nil i obszary przybrzeżne to tereny, na których deszcz i okazjonalne powodzie będą miały wpływ na Twoje bitwy. Creative Assembly zaprojektowało pogodę w taki sposób, że efekty te wykraczają poza zwykły efekt kosmetyczny. W Total War: Pharaoh pojawią się plamy błota, które mogą poważnie utrudnić manewrowanie jednostkami. Możesz też walczyć z efektami straszliwej burzy piaskowej, która zmniejszy zasięg twoich jednostek, sprawi, że będą bardziej zmęczone, a nawet je uszkodzi. Wszystkie te elementy dodadzą nową warstwę złożoności do bitew w grze, a także więcej realizmu.

 

 

Pogarszający się pancerz

Creative Assemby idzie dość daleko, aby uczynić Total War: Pharaoh bardziej realistycznym i dodało wiele nowych mechanik. Pancerz, na przykład, będzie ulegał degradacji z każdą konfrontacją, sprawiając, że jednostki będą otrzymywać więcej obrażeń w czasie bitwy. Na szczęście będziesz miał więcej czasu, aby zareagować na wszystkie nowe dynamiczne funkcje, które zawiera gra, ponieważ tempo gry jest nieco wolniejsze niż w poprzednich grach z serii, takich jak Total War Saga: Troy.

Total War: Pharaoh zapowiada się na ekscytującą grę pełną nowości, które z pewnością zaskoczą fanów. Deweloper Creative Assembly będzie również zagłębiał się w jej funkcje w nadchodzących miesiącach przed premierą tej jesieni. Przypominamy, że możesz zdobyć tani klucz Total War: Pharaoh na PC już teraz dzięki naszej porównywarce, jeśli nie chcesz przegapić najnowszej odsłony jednej z najpopularniejszych serii RTS wszech czasów.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare