Kinguin advent rest
 
 

Kup Shogun 2

 • PC
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  W najciemniejszym wieku Japonii, niekończąca się wojna pozostawia kraj podzielony. Jest to połowa XVI wieku w Feudalnej Japonii. Kraj ten, niegdyś rządzony przez zjednoczony rząd, teraz jest podzielony na wiele walczących klanów. Dziesięciu legendarnych watażków walczy o dominację, ponieważ spiski i konflikty osłabiają imperium. Tylko jeden z nich powstanie przede wszystkim po to, by zdobyć serce narodu jako nowy Szogun... Pozostali zginą od jego miecza.

  Weź na siebie rolę jednego Daimyo, przywódcy klanu, i wykorzystaj zaangażowanie wojskowe, ekonomię i dyplomację, aby osiągnąć ostateczny cel: zjednoczyć Japonię pod jego najwyższym dowództwem i stać się nowym Szogunem - niekwestionowanym władcą spacyfikowanego narodu. Total War: SHOGUN 2 oferuje ulepszone, pełne walki 3D na lądzie i morzu, które stały się wizytówką serii, a także taktyczną mapę kampanii, którą wiele osób określa jako serce i duszę Total War. Wyposażony w zupełnie nowy system Sztucznej Inteligencji inspirowany pismami świętymi, które wpłynęły na japońskie działania wojenne, tysiącletnią chińską sztukę wojenną, Creative Assembly wnosi mądrość Mistrza Sun Tsu do serii Total War: SHOGUN 2. Analiza tego starożytnego tekstu umożliwiła Creative Assembly wdrożenie łatwej do zrozumienia, a jednocześnie głębokiej strategicznej rozgrywki. Podbój wysp japońskich w XVI wieku. Poprowadź ogromne armie samurajów i floty gigantycznych okrętów wojennych do zapierających dech w piersiach bitew w czasie rzeczywistym. Zbuduj swoje królestwo na zachęcającej i turowej mapie kampanii. Zdobądź ekonomiczną, polityczną i wojskową potęgę, aby zgromadzić bogactwo, armie i wpływy. Schemat według "Art of War" autorstwa Sun Tzu. Użyj taktyki ognia i oblężenia, szpiegów i zabójców, aby dostosować się do ciągle zmieniających się warunków na polu bitwy i w całym królestwie. Sprawdź się w bitwie online i przeżyj główną kampanię w trybie dla dwóch graczy. Następnie dołącz do epickich bitew online z maksymalnie 8 graczami i poprowadź swoją armię online do chwały w specjalnych kampaniach.

  Czytaj więcej
  Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
  • Informacje techniczne

  • Oficjalna strona : Shogun 2
  • Kategorie : Strategiczne
  • Edytor : Sega
  • Deweloper : Creative Assembly
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 15 marca 2011
  • Wymagania systemowe
  • Kategoria wiekowa
  • PEGI 16
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare