Instant Gaming EU
 
 

Creative Assembly częściowo zwraca pieniądze za Total War: Pharaoh

Creative Assembly częściowo zwraca pieniądze za Total War: Pharaoh

Creative Assembly to studio deweloperskie dobrze znane z pracy nad serią Total War, jedną z najpopularniejszych franczyz w gatunku strategii. Gry z serii Total War charakteryzują się ekscytującym połączeniem kampanii turowych i bitew w czasie rzeczywistym. Musisz zarządzać zasobami i budować strategię, ale także brać udział w epickich bitwach, w których kontrolujesz setki jednostek na polu bitwy. W tytułach takich jak Total War: Warhammer III można zanurzyć się w epickim świecie fantasy pełnym legendarnych stworzeń i potworów, podczas gdy inne, takie jak Total War: Pharaoh, oferują szczegółowe odwzorowanie konkretnego okresu w historii i pozwalają poruszać się po jego polityce.

Chociaż nikt nie wątpi w kunszt Creative Assembly, jeśli chodzi o gry strategiczne, wielu fanów serii Total War narzekało na sposób, w jaki obsługiwana jest zawartość popremierowa. Studio zwykle wypuszcza wiele DLC, które dodają nową zawartość do swoich gier, ale czasami nie oferują one wystarczająco dużo za swoją cenę. Na szczęście w przyszłości może się to zmienić.

Przeprosiny i zadośćuczynienie to dobra droga

Creative Assembly niedawno przeprosiło za błędy popełnione w najnowszym DLC do Total War: Warhammer III i Total War: Pharaoh. W przypadku Shadows of Change studio obiecuje dodać dodatkową zawartość za darmo w przyszłej aktualizacji.

"Naszym celem jest duża aktualizacja Shadows of Change, która będzie darmowa dla wszystkich posiadaczy gry. Naszym celem jest wydanie tej aktualizacji w lutym 2024 roku, kiedy to stanie się ona częścią pakietu dla każdego, kto kupi ją w przyszłości".

Jeśli chodzi o Total War: Pharaoh, Creative Assembly częściowo zwraca cenę tym, którzy kupili grę na Steamie, a także obiecuje darmowe rozszerzenie do gry w nadchodzących miesiącach. Wszystkie szczegóły dotyczące tej zmiany polityki można przeczytać w oficjalnym wpisie na blogu.

 

 

Dzięki tej zmianie studio zamierza zabezpieczyć zaufanie fanów, aby nadal wspierali franczyzę, której zbudowanie zajęło Creative Assembly lata. Oczywiście, jeśli jeszcze nie odkryłeś serii Total War, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić klucze Total War: Warhammer III i Total War: Pharaoh na PC w najlepszej cenie i uzyskać dostęp do nadchodzącej zawartości za darmo, gdy zostanie wydana.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare