Total War: Pharaoh będzie uzupełnione o dynastie

Total War: Pharaoh będzie uzupełnione o dynastie

Total War: Pharaoh to dość popularna odsłona znanej serii gier strategicznych. Pozwala ci ona wyruszyć w epicką kampanię jako jedna z frakcji w Egipcie w czasach starożytnych i stawia cię przeciwko wszystkim przeciwnościom losu, próbując rozszerzyć swoje wpływy na cały kraj i stać się siłą, którą należy szanować. Gra oferuje wiele frakcji do wyboru, z których każda ma swoje osobliwości, i pozwala zanurzyć się w świecie, w którym umiejętności negocjacyjne są równie ważne, jak sprawność bojowa i taktyka na polu bitwy.

Deweloper Creative Assembly rozszerzył Total War: Pharaoh o mnóstwo dodatkowej zawartości po premierze gry. Większość z niej pojawiła się w formie darmowych dodatków, a ostatni element, który uzupełni układankę, pojawi się wkrótce, również jako darmowy dodatek dla wszystkich, którzy posiadają grę.

Zbuduj swoje dziedzictwo

Total War: Pharaoh - Dynasties ukaże się 28 lipca i będzie zawierać cztery nowe kultury, które poszerzą możliwości wyboru w grze. Babilon, Asyria, Mykeny i Troja będą dostępne jako nowe grywalne frakcje w grze. DLC zawiera również ponad 25 nowych pomniejszych frakcji, które będzie można napotkać podczas rozgrywki. Nie tylko mapa stanie się bardziej szczegółowa niż wcześniej, dzięki nowym osadom i interesującym miejscom, ale DLC będzie również zawierać nowy system, który pozwoli ci budować swoje dziedzictwo na przestrzeni wieków, tworząc drzewo genealogiczne. W Total War: Pharaoh - Dynasties gracze otrzymają również dostęp do mnóstwa nowych jednostek wojskowych, które zwiększą złożoność bitew, ale także zaoferują więcej opcji taktycznych niż kiedykolwiek, bez względu na wybraną frakcję.

 


Premiera Total War: Pharaoh - Dynasties będzie oznaczać koniec dotychczasowych planów Creative Assembly względem gry, przynajmniej tych, które studio ujawniło. Ciekawie będzie zobaczyć, czy studio skupi się na nowym tytule, czy też rozpocznie prace nad kolejnymi DLC do niektórych swoich gier, co jest powszechną praktyką w przypadku niektórych tytułów, takich jak Total War: Warhammer III. W każdym razie, jeśli chcesz odkryć zawiłości polityki w starożytnym Egipcie, skorzystaj z naszej porównywarki, aby znaleźć najtańszy klucz do Total War: Pharaoh.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare