Instant Gaming EU
 
 

Senua's Saga: Hellblade II jest tuż za rogiem

Senua's Saga: Hellblade II jest tuż za rogiem

Senua's Saga: Hellblade II to nadchodząca przygodowa gra akcji stworzona przez Ninja Theory i wydana przez Xbox Game Studios. Jest to kontynuacja wielokrotnie nagradzanej gry Hellblade: Senua's Sacrifice.

Pierwsza gra otrzymała pozytywne recenzje od krytyków i była chwalona przez wielu jako dzieło sztuki, chwalone za niezwykłe skupienie się na psychozie, jakość i wyjątkowość podejścia do tego stanu, a także za historię i głównego bohatera.

Gdy ogłoszono, że trwają prace nad grą Senua's Saga: Hellblade II, kontynuacją Hellblade: Senua's Sacrifice, wielu fanów z niecierpliwością oczekiwało jej premiery. Ninja Theory ogłosiło również, że Senua's Saga: Hellblade II ukaże się 21 maja 2024 roku.

Teraz, po kilku miesiącach oczekiwania, data premierySenua's Saga: Hellblade II jest tuż za rogiem, zaledwie za tydzień. Ninja Theory opublikowało również harmonogram premiery na swojej stronie X/Twitter, dając graczom ekscytację:

Senua's Saga: Hellblade II została stworzona z wyższym budżetem i większym zespołem w porównaniu do swojej poprzedniczki. Rozgrywka jest podobna do poprzedniej części z 2017 roku, obejmując walkę opartą na kombinacjach i łamigłówkach. Rozgrywka i oprawa wizualna zostały odnowione w stosunku do poprzedniej gry: szybsza walka i ulepszona oprawa wizualna zbudowana na nowym silniku Unreal Engine, przy jednoczesnym zachowaniu psychologicznego horroru. Senua's Saga: Hellblade II będzie zawierać bohaterkę z pierwszej gry, obiecując nową podróż i rzucając światło na jej wewnętrzne zmagania. Ninja Theory opublikowało również wymagania systemowe dla Senua's Saga: Hellblade II, więc upewnij się, że spełniasz wymagane specyfikacje, aby cieszyć się grą.

Senua's Saga: Hellblade II będzie dostępna na PC i Xbox Series X/S już za tydzień. Skorzystaj z naszej porównywarki cen, aby zamówić Senua's Saga: Hellblade II w najlepszej cenie.

  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Xbox Game Studios
  • Deweloper : Ninja Theory
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 21 maja 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare