Hellblade II jest ograniczone do 30 klatek na sekundę na konsolach Xbox

Hellblade II jest ograniczone do 30 klatek na sekundę na konsolach Xbox

Zbliżająca się premiera Senua's Saga: Hellblade II ekscytuje wszystkich fanów pierwszej odsłony serii. Gra nie tylko pozwoli graczom ponownie zagłębić się w historię Senui, ale teraz, gdy jest ona w pokoju ze swoimi wewnętrznymi demonami, gra otwiera nowy wachlarz możliwości, zachowując jednocześnie odrębną atmosferę i podejście do rozgrywki, które sprawiły, że Hellblade: Senua's Sacrifice stał się uznanym przez krytyków tytułem. Realistyczne odwzorowanie scenariusza, w którym rozgrywa się historia, wraz z niezwykle szczegółowymi postaciami przyczynia się do zapewnienia wciągającego doświadczenia. Senua's Saga: Hellblade II będzie oferować imponującą grafikę i wyciśnie każdą kroplę mocy z procesora graficznego, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność. Jednak pierwsze recenzje gry przed jej premierą ujawniły, że gra nie zawiera żadnych trybów graficznych do wyboru.

Ograniczona wydajność

Pierwszą konsekwencją takiego wyboru jest brak możliwości dostosowania grafiki w celu uzyskania lepszej wydajności. Ponadto GamePro donosi, że Hellblade II jest ograniczony do 30 klatek na sekundę na konsolach Xbox Series X/S. Byłoby to zamierzone, ponieważ Ninja Theory chce zapewnić wrażenia o bardzo specyficznym wyglądzie. Możliwe będzie jednak zwiększenie liczby klatek na sekundę na PC. Studio stworzyło grę, która wykorzystuje silnik Unreal 5 do granic możliwości, aby obsłużyć wszystkie animacje motion-capture i walkę. Dotychczasowe materiały z Hellblade II nie wskazują na to, by ograniczenie liczby klatek na sekundę na konsoli Xbox miało negatywnie wpłynąć na doznania płynące z rozgrywki, a możliwość zagrania w grę o nieco lepszej wydajności na high-endowym PC również nie jest niczym nowym.

 

 

Senua's Saga: Hellblade II będzie podążać za Senuą, która podróżuje na Islandię, kontynuując swoją misję zemsty. Gra oferuje nowy i bardziej realistyczny system walki, ale tę samą głęboką narrację, która sprawiła, że jej poprzedniczka stała się hitem. Jak zwykle, nasza porównywarka oferuje najtańsze klucze do gry Senua's Saga: Hellblade II przed premierą.

  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Xbox Game Studios
  • Deweloper : Ninja Theory
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 21 maja 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare