Instant Gaming EU
 
 

Senua's Saga: Hellblade 2 ujawnia dedykowany tryb fotograficzny

Senua's Saga: Hellblade 2 ujawnia dedykowany tryb fotograficzny

Wraz ze zbliżającą się premierą gry Senua's Saga: Hellblade II, deweloper Ninja Theory przypomniał wszystkim fanom pierwszej odsłony serii o jej niesamowitej oprawie graficznej. Jeśli Hellblade: Senua's Sacrifice zawierało realistyczne odwzorowanie spotkanych postaci i miejsc odwiedzonych w fabule, to jego sequel pójdzie o krok dalej. Senua's Saga: Hellblade II pozwoli graczom kontynuować historię Senui, która domaga się zemsty na Wikingach, którzy zniszczyli jej dom. Senua wyruszy na Islandię w niebezpieczną podróż, ale tym razem wszystko będzie wyglądało zupełnie inaczej niż w pierwszej części gry. Po pogodzeniu się ze swoimi wewnętrznymi demonami i zaakceptowaniu tego, kim jest, Senua będzie miała zupełnie inne podejście do wydarzeń w swojej nowej przygodzie.

Pierwsza gra Hellblade charakteryzowała się spektakularną grafiką, ale Senua's Saga: Hellblade II przekroczy granice, aby zapewnić wciągającą przygodę. Oczywiście obejmuje to ulepszoną grafikę, która wykorzystuje najnowsze technologie, wykorzystanie szczegółowej fotogrametrii, motion capture i wiele innych. Rezultatem jest wyjątkowe doświadczenie, które łączy starożytną wiedzę i wciągającą historię z brutalnym i bardziej złożonym systemem walki. Wszystkie te nowości z pewnością przypadną do gustu fanom pierwszej gry.

Niesamowita grafika

Jak to zwykle bywa z grami, których grafika jest wybitna, Senua's Saga: Hellblade II będzie zawierać dedykowany tryb fotograficzny. Pozwoli on graczom uwiecznić najlepsze momenty w grze za pomocą niesamowitych zdjęć. Ninja Theory pokazało kilka ich przykładów wraz z ogłoszeniem tej funkcji i wyglądają one całkiem imponująco.

 

 

Taki poziom szczegółowości z pewnością przyczyni się do przykucia graczy do ekranu na wiele godzin, gdy Senua's Saga: Hellblade II ukaże się 21 maja na PC i Xbox Series X/S. Przed rozpoczęciem tej przygody zdecydowanie zalecamy skorzystanie z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na Hellblade: Senua's Sacrifice, jeśli nie grałeś w pierwszą grę. Najlepsze oferty na Senua's Saga: Hellblade II będą również dostępne w naszej porównywarce cen przed premierą.

  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Xbox Game Studios
  • Deweloper : Ninja Theory
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 21 maja 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare