Hellblade II nie zapomina o psychozie Senui

Hellblade II nie zapomina o psychozie Senui

Główna bohaterka Hellblade: Senua's Sacrifice przeszła wiele w swojej epickiej podróży, aby uratować duszę zmarłego kochanka, ale jej przygoda była o wiele bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać, ze względu na jej wewnętrzne problemy. Głosy w głowie Senui były kluczowym elementem w kształtowaniu postaci i historii w pierwszej grze, a także odegrają znaczącą rolę w rozwoju wydarzeń w jej nadchodzącej przygodzie. W Senua's Saga: Hellblade II bohaterka pogodziła się ze swoimi wewnętrznymi demonami, ale dzielna piktyjska wojowniczka nie zapomniała o źródle swoich halucynacji. Jej psychoza jest jedną z jej charakterystycznych cech, a Ninja Theory zdecydowało się opowiedzieć historię właśnie w ten sposób.

Realistyczne podejście

Jeśli podejście studia do tego problemu było chwalone w pierwszej grze, to postanowili oni nie pozostawiać go w tyle w drugim epizodzie historii Senui. Nowy materiał wideo z gry Senua's Saga: Hellblade II rzuca nieco światła na jej psychozę poprzez pryzmat rzeczywistych doświadczeń i neuronauki.

 

 

Autentyczność Senui jest tym, co sprawia, że cała gra jest wciągająca i wiarygodna, a jej choroba jest bardzo ważna w tym procesie. Zamiast być anegdotą lub pretekstem do wprowadzenia pewnych mechanik rozgrywki, Ninja Theory zbudowało Senua's Saga: Hellblade II wokół niej. Z perspektywy Senui to, co postrzega, jest prawdziwe i pozwala jej zdefiniować jasną ścieżkę, którą tylko ona widzi, ale która jest decydująca w jej przygodzie, ponieważ jest jednym z głównych elementów, które napędzają ją do przodu.

Senua's Saga: Hellblade II już wkrótce zachwyci fanów serii wyjątkową grafiką, narracją i rozgrywką. Premiera gry zaplanowana jest na 21 maja na PC i Xbox Series X/S, a jeśli chcesz dołączyć do Senui w jej kolejnej przygodzie już pierwszego dnia, wystarczy, że skorzystasz z naszej porównywarki i zamówisz w przedsprzedaży cdkey do gry Senua's Saga: Hellblade II w najlepszej cenie już dziś.

  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Xbox Game Studios
  • Deweloper : Ninja Theory
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 21 maja 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare