Senua's Saga: Hellblade II wygląda legendarnie w nowym zwiastunie rozgrywki

Senua's Saga: Hellblade II wygląda legendarnie w nowym zwiastunie rozgrywki

Inspirowany kulturą nordycką dramat akcji od Ninja Theory, Senua's Saga: Hellblade II, ma teraz okno premiery. Podczas Xbox Summer Showcase Microsoft podzielił się informacją, że kolejny rozdział przygód Senui zobaczymy w 2024 roku. Obejrzyj zwiastun już teraz - Ninja Theory przeszło samych siebie z grafiką i oprawą dźwiękową gry, więc zdecydowanie zaleca się noszenie słuchawek, aby uzyskać pełne wrażenia.

 

 

Kraina lodu i śniegu

Po raz kolejny psychoza Senui odgrywa rolę w Hellblade II w postaci głosów w jej głowie, które zarówno pomagają, jak i przeszkadzają jej w misji. Co ciekawe, w poprzedniej grze podróż Senui do podziemi i jej konfrontacja z Helą mogły być tylko w jej głowie. W Hellblade II widzimy ją jednak walczącą z gigantami na czele armii. Druga gra jest nie tylko większa pod względem skali, ale tym razem granica między mitem a rzeczywistością wydaje się jeszcze bardziej zatarta.

Do tej pory pojawiły się trzy oficjalne zwiastuny Hellblade II oraz wideo z dziennika dewelopera, ale nadal nie mamy pojęcia, o czym jest ta historia. Póki co wiemy jedynie, że akcja rozgrywa się na Islandii, w grę wchodzą ofiary z ludzi, a Senua przewodzi grupie wojowników, którzy starają się zabijać mityczne istoty i "tworzyć nowe historie, by uderzyć w bogów, którzy nas nawiedzają." Najwyraźniej przyjęła rolę mądrej kobiety dla tych ludzi, a w zwiastunie jest nawet nazywana wiedźmą. Mamy nadzieję, że dowiemy się więcej o tym, co dokładnie się dzieje, gdy zostanie ogłoszona konkretna data premiery.

 Senua's Saga: Hellblade II pojawi się w 2024 roku na Xbox Series X|S, PC i w Game Passie. Nie znamy jeszcze cen, ale prosimy o sprawdzenie dobrego klucza Senua's Saga: Hellblade II Xbox. Jeśli jeszcze w nią nie grałeś, możesz również kupić wielokrotnie nagradzany Hellblade: Senua's Sacrifice w najlepszych cenach.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Xbox Games Studios
  • Deweloper : Ninja Theory
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : To be announced
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare