Instant Gaming EU
 
 

Senua's Saga: Hellblade II ma oficjalną datę premiery

Senua's Saga: Hellblade II ma oficjalną datę premiery

Senua's Saga: Hellblade II przeszła długi proces rozwoju, ale jest już prawie gotowa do wydania. Według ludzi z Ninja Theory, kontynuacja Hellbalde: Senua's Sacrifice znajduje się w końcowej fazie rozwoju. Do tej pory data premiery gry była nieznana, ale wczorajszy Developer Direct zorganizowany przez Xbox i Bethesdę przyniósł nam wiele niespodzianek. Nie tylko mogliśmy obejrzeć wideo z nowym materiałem z Senua's Saga: Hellblade II, ale także ujawniono oficjalną datę premiery gry.

Nadchodzi wiosna

Wideo pokazane podczas Developer Direct przedstawia kilka filmowych scen z Senua's Saga : Hellblade II oraz wiele materiałów skupiających się na procesie tworzenia gry. Ponadto Melina Juergens opowiada o swojej roli Senui w grze i fabule.

 

 

W Senua's Saga: Hellblade II bohaterka będzie próbowała powstrzymać Wikingów, którzy napadli na jej dom w pierwszej grze. Tym razem udaje się na Islandię, by stawić im czoła. Nowa gra będzie jednak znacząco różnić się od swojej poprzedniczki, ponieważ Senua zdołała pogodzić się ze swoimi wewnętrznymi demonami i nie boi się swoich wizji i głosów w jej umyśle. Nie oznacza to jednak, że Senua's Saga: Hellblade II będzie mniej wciągająca niż jej poprzedniczki. Nowa gra będzie zawierać głęboką narrację i ekscytującą fabułę, która będzie równie wciągająca i złożona, jak ta w pierwszym Hellblade.

Ponieważ akcja przenosi się do zupełnie nowego scenariusza, będzie wiele nowych rzeczy do odkrycia, ale Senua's Saga: Hellblade II będzie fabularną przygodą, w której twoje decyzje naprawdę mają znaczenie.

Jeśli chcesz zanurzyć się w świecie Senua's Saga: Hellblade II, zdecydowanie zalecamy, abyś najpierw wypróbował Hellblade: Senua's Sacrifice. Pierwsza gra z serii jest warta obejrzenia sama w sobie i pomoże ci zrozumieć, jak złożona jest osobowość Senui. Oczywiście możesz znaleźć pierwszą grę w najlepszej cenie za pomocą naszej porównywarki, a także zamówić w przedsprzedaży Senua's Saga: Hellblade II na PC i konsole Xbox przed jej premierą 21 maja 2024 roku.

  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Xbox Game Studios
  • Deweloper : Ninja Theory
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 21 maja 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare