Eneba COM
 
 

Mortal Kombat 1 przywróci Smoke i Rain

Mortal Kombat 1 przywróci Smoke i Rain

Deweloper NetherRealm Studios powoli ujawnia informacje na temat kolejnej odsłony serii Mortal Kombat. Wiemy już, że Mortal Kombat 1 całkowicie zmieni główną fabułę, jaką znamy. To będzie naprawdę ekscytujące zobaczyć długoletnich antagonistów, takich jak Scorpion i Sub-Zero, jako bliskich sojuszników, ale jesteśmy pewni, że nie wszystko będzie okraszone miłością i przytualnkami w nowym świecie rządzonym przez Boga Ognia Liu Kanga. W końcu to Mortal Kombat 1, więc nadal będzie polegał on na brutalnych i wymagających walkach.

Ninja wszędzie

Liczba i nazwy wojowników w początkowym składzie Mortal Kombat 1 były przedmiotem spekulacji od czasu ogłoszenia gry, ale najnowsze wiadomości od NetherRealm Studios ujawniły, że dwóch ulubieńców fanów będzie częścią początkowego składu. Rain i Smoke będą dostępni w Mortal Kombat 1 w momencie premiery i będą im towarzyszyć inni kultowi wojownicy serii jako wojownicy Kameo, którzy będą pomagać podczas walk, w tym Cyrax, Frost, Scorpion i Sektor.

 

 

Mortal Kombat 1 odda do Twojej dyspozycji dużą listę postaci do wyboru, a niektóre z nich możesz nawet zobaczyć jako wojowników Kameo. Jak dotąd Scorpion i Johnny Cage należą do tej kategorii. W każdym razie dowiemy się o nich więcej w nadchodzących tygodniach.

Nowa historia z pewnością sprawi, że Mortal Kombat 1 zasłuży na miejsce w bibliotekach wszystkich fanów gier wideo, ale jesteśmy pewni, że twórcy dodadzą również wiele innych nowości, aby uczynić grę bardziej ekscytującą pod względem rozgrywki. Jeśli jesteś wieloletnim fanem serii, możesz być zainteresowany uzyskaniem specjalnej edycji gry z dodatkowymi towarami. Najlepsze oferty na zakup taniego Mortal Kombat 1 są już dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare