Mortal Kombat 1 ma kilka edycji pełnych fajnych przedmiotów

Mortal Kombat 1 ma kilka edycji pełnych fajnych przedmiotów

Reboot serii Mortal Kombat to wydarzenie, którego żaden z fanów kultowej serii bijatyk nie powinien przegapić. Mortal Kombat 1 ma szansę stać się jedną z najpopularniejszych gier w gatunku, obok Street Fighter 6 i Tekken 8. Zupełnie nowy tryb fabularny, wraz z nowymi trybami rozgrywki i najbardziej brutalną mechaniką walki, sprawią, że gra będzie godna miejsca w większości bibliotek gier wideo. NetherRealm Studios wie o tym i przygotowało dla fanów kilka specjalnych edycji gry, z których każda zawiera różnorodne przedmioty i bonusy w grze, które urozmaicą rozgrywkę w Mortal Kombat 1. Przyjrzyjmy się im:

Mortal Kombat 1 Standard Edition

Jest to podstawowa edycja gry i zawiera tylko podstawową grę, ale możesz odblokować kilka bonusów, jeśli zamówisz ją w przedsprzedaży, w tym Shang Tsunga jako grywalną postać wraz z dostępem do wersji beta w sierpniu.

Mortal Kombat 1 Premium Edition

Ta edycja wzbogaca podstawową grę o pakiet Kombat, który zawiera 1250 Smoczych Kryształów, skórkę Jean-Claude'a Van Damme'a dla Johnny'ego Cage'a, pięciu nowych wojowników Kameo i wczesny dostęp do sześciu nowych grywalnych postaci. Pozwala również zagrać w Mortal Kombat 1 14 września.

Mortal Kombat 1 Kollector's Edition

Jest to najdroższa edycja Mortal Kombat 1 i zawiera mnóstwo przedmiotów. Zawiera całą zawartość Edycji Premium, ale zamiast tego 2700 Smoczych Kryształów. Ponadto ci, którzy kupią tę edycję, otrzymają rzeźbę Liu Kanga, ekskluzywną stalową obudowę i ekskluzywny limitowany wariant kolorystyczny Liu Kanga w grze.

 


Niezależnie od wybranej edycji, nasza porównywarka jest najlepszym narzędziem do zamówienia taniej kopii Mortal Kombat 1 w przedsprzedaży i przygotowania się na premierę najnowszej części legendarnej serii gier walki, która zmieni ją na zawsze.

Zanurz się w intensywnym świecie Helldivers 2, gdzie chaos i współpraca definiują każdą bitwę. Jesteś gotów na intensywne walki i współpracę dla przetrwania ludzkości? Wojna czeka.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare