Instant Gaming EU
 
 

Mortal Kombat 1 przedstawia nową postać DLC

Mortal Kombat 1 przedstawia nową postać DLC

Mortal Kombat 1 z powodzeniem rozpalił ogień w sercach ogromnej społeczności fanów. Seria jest ulubioną bijatyką graczy od samego początku, a jej brutalne i bezwzględne walki nie mają sobie równych. Restart serii pod względem fabularnym w Mortal Kombat 1 pozwala graczom zanurzyć się w zupełnie nowym świecie, w którym starzy wrogowie mogą łączyć siły, ale gra przynosi również wiele ekscytujących nowości w zakresie rozgrywki.

Ogólnie rzecz biorąc, Mortal Kombat 1 spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem pomimo problemów z wydajnością na Nintendo Switch. Deweloper NetherRealm Studios kontynuuje rozszerzanie gry o nowe funkcje i wojowników, w tym niektórych z wcześniej zapowiedzianych bohaterów z crossover DLC. Postacie z The Boys, Invincible i innych popularnych seriali telewizyjnych i komiksów przybywają do Mortal Kombat 1, a NetherRealm przygotowało wideo, aby pokazać pierwszego z nich w akcji.

Omni-Man wkracza na scenę

Ujawniony zwiastun został pokazany podczas New York Comic-Con i pokazuje, że supermoce Omni-Mana są więcej niż wystarczające, aby rozgnieść innych wojowników Mortal Kombat 1 na miazgę. Dzięki swoim spektakularnym Fatalities, nowa postać z pewnością stanie się ulubieńcem fanów, gdy DLC zostanie wydane w przyszłym miesiącu. Po Omni-Manie w DLC pojawią się Quan Chi, Peacemaker, Ermac, Homelander i Takashi Takeda. W przyszłości można spodziewać się dodania kolejnych postaci i wojowników Kameo do Mortal Kombat 1.

 

 

Mortal Kombat 1 zapewnia ulepszone wrażenia, nie tracąc ani odrobiny intensywności ze swojego poprzednika i szybko stał się najlepszym tytułem z serii dla wielu graczy. Jeśli nie chcesz przegapić ekscytującej historii i ekscytujących trybów rozgrywki, skorzystaj z naszej porównywarki, aby uzyskać tani cdkey Mortal Kombat 1 i zacznij grać już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare