Instant Gaming EU
 
 

Pierwsze DLC do Mortal Kombat 1 ujawnione

Pierwsze DLC do Mortal Kombat 1 ujawnione

Podczas gdy Mortal Kombat 1 obiecuje zapewnić ekscytujące wrażenia, które zrewolucjonizują serię dzięki nowym początkom dla większości wojowników, którzy sprawili, że seria stała się ogromnym hitem wśród bijatyk, deweloper NetherRealm Studios myśli o zawartości po premierze jeszcze przed wydaniem gry. Nadchodząca odsłona popularnej serii bijatyk pojawi się dopiero 19 września na PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5 i Nintendo Switch, ale wszyscy, którzy zamówili grę w przedsprzedaży na PS5 i Xbox będą mogli wypróbować Mortal Kombat 1 podczas zamkniętej bety, która rozpocznie się w przyszłym miesiącu.

Mortal Kombat 1 będzie zawierał pokaźną listę postaci z wieloma ulubionymi wojownikami fanów, aczkolwiek wszystkie z nich będą miały nowe wątki fabularne, które gracze odkryją, znacząco zmieniając stare relacje w nowym wszechświecie stworzonym przez Boga Ognia Liu Kanga.

Mnóstwo crossoverowych postaci

Wszyscy doświadczeni fani serii wiedzą, że NetherRealm Studios lubi wprowadzać wiele postaci za pośrednictwem DLC, a sporo z nich jest wynikiem crossoverów z innymi franczyzami. Mortal Kombat 1 nie będzie inny w tej kwestii, a niedawne ogłoszenie wszystkich postaci, które znajdą się w pierwszym pakiecie DLC do gry, pokazuje to dokładnie, ponieważ zawiera Homelandera, Quan Chi, Omni Mana, Ermaca, Takedę i Peacemakera jako grywalnych wojowników.

 

 

Miejmy nadzieję, że zobaczymy więcej wszystkich tych postaci w akcji, w tym niektóre z ich fatality, być może zaraz po premierze Mortal Kombat 1 lub nawet wcześniej. Jedyną pewną rzeczą jest to, że gra będzie zawierała brutalne walki pokazujące niezrównany poziom przemocy, który będzie rywalizował z Mortal Kombat 11. W każdym razie, jeśli chcesz odkryć grę samodzielnie, pamiętaj, że najlepsze oferty na klucze Mortal Kombat 1 na wszystkie platformy są już dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare