Mortal Kombat 1 zaskakuje fanów niesamowitymi skórkami

Mortal Kombat 1 zaskakuje fanów niesamowitymi skórkami

Mortal Kombat 1 nie zabraknie postaci do wyboru, gdy gra zostanie wydana 19 września. Gra zawiera długą listę kultowych wojowników, którzy będą dostępni do wyboru w momencie premiery, ale nie będziesz ograniczony co do ich wyglądu. Deweloper NetherRealm Studios zapewnia, że będziesz mógł dostosować swoich ulubionych wojowników za pomocą nowych strojów i mnóstwa dodatkowych skórek, które sprawią, że będą oni wyglądać wyjątkowo. Studio ujawniło niedawno jedną z nich, która okazała się hitem wśród fanów serii.

Jean-Claude Van Damme jako Johnny Cage

Legendarny gwiazdor filmów akcji z lat 90-tych powraca jako postać Mortal Kombat 1 z opcjonalną skórką. NetherRealm nie mogło wybrać lepszej postaci do reprezentowania Mięśniaków z Brukseli, ponieważ obaj mają pewne cechy szczególne. W rzeczywistości przez lata powstało wiele żartów na temat tego, że Cage był głęboko zainspirowany Van Damme'em. Teraz gracze mogą cieszyć się grając Nim w Mortal Kombat 1.

 

 

Ale Jean-Claude Van Damme nie jest jedyną gwiazdą w Mortal Kombat 1. Hollywoodzka gwiazda Megan Fox jest głosem nieziemskiej wampirzycy Nitary w grze. Jest to zupełnie nowa postać w serii i potężna wojowniczka, która chce chronić swoją rasę wampirów. Możesz zobaczyć, jak prezentuje wszystkie swoje moce na poniższym filmie.

 

 

Mortal Kombat 1 jest zdecydowanie pełen niespodzianek. Deweloper NetherRealm Studios przeszedł długą drogę, aby zapewnić, że reboot serii zadowoli fanów, dodając ciekawe funkcje i nowości. Będziesz mógł cieszyć się nimi wszystkimi już wkrótce, ponieważ gra zostanie udostępniona w przyszłym tygodniu. Pamiętaj, że najlepsze oferty na klucze cyfrowe Mortal Kombat 1 na PC, PlayStation i Xbox są dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare