You are here
We also support
 
 
 
 

Horizon: Forbidden West nadejdzie w 2021 roku

Horizon: Forbidden West nadejdzie w 2021 roku
18 cze 2020, 19:02

Po ogłoszeniu kontynuacji Horizon: Zero Dawn podczas prezentacji na Playstation 5, Guerrilla Games poświęciło kilka minut, aby dać nam trochę więcej informacji na temat Horizon: Forbidden West. Zrobili to w nowym filmie, w którym dyrektor gry Mathjis De Jonge ujawnia kilka faktów na temat gry, które wielu z was może zaskoczyć. Początkowo większość graczy myślała, że Horizon: Forbidden West będzie dostępny w momencie premiery PlayStation 5, ale wygląda na to, że proces rozwoju wciąż wymaga nieco dłuższego czasu. Ogłoszenie Horizon: Forbidden West wyglądało imponująco, ale De Jonge mówi nam, że gra nie zostanie wydana przed 2021 rokiem na PlayStation 5 i oznacza to, że ​​do tego czasu wielu graczy będzie miało już możliwość grania w inne gry na nowej platformie.

 

Nie jest tak, że sukces Horizon: Forbidden West będzie miał z tego powodu poważny wpływ, ale jest niezaprzeczalne, że jego wydanie nie skorzysta z nowości konsoli Sony nowej generacji, która powinna być dostępna w tym roku. Jeśli wziąć pod uwagę ogromną popularność Horizon: Zero Dawn i po obejrzeniu jego ogłoszenia, możemy powiedzieć, że jest prawie pewne, że Horizon: Forbidden West będzie wielkim hitem.

Inną interesującą rzeczą ujawnioną w filmie jest to, że Horizon: Forbidden West w pełni wykorzysta możliwości nowej konsoli, aby zapewnić graczom lepsze wrażenia. Według De Jonge, dysk SSD zintegrowany z PlayStation 5 skróci czas ładowania w grze, czyniąc go „praktycznie” nieistniejącym.

 

 

W kolejnych miesiącach Guerrilla Games ujawni więcej informacji o Horizon: Forbidden West i spodziewamy się, że dowiemy się więcej o tej grze i jej funkcjach.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare