Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Horizon: Forbidden West nadejdzie w 2021 roku

Horizon: Forbidden West nadejdzie w 2021 roku
18 cze 2020, 19:02

Po ogłoszeniu kontynuacji Horizon: Zero Dawn podczas prezentacji na Playstation 5, Guerrilla Games poświęciło kilka minut, aby dać nam trochę więcej informacji na temat Horizon: Forbidden West. Zrobili to w nowym filmie, w którym dyrektor gry Mathjis De Jonge ujawnia kilka faktów na temat gry, które wielu z was może zaskoczyć. Początkowo większość graczy myślała, że Horizon: Forbidden West będzie dostępny w momencie premiery PlayStation 5, ale wygląda na to, że proces rozwoju wciąż wymaga nieco dłuższego czasu. Ogłoszenie Horizon: Forbidden West wyglądało imponująco, ale De Jonge mówi nam, że gra nie zostanie wydana przed 2021 rokiem na PlayStation 5 i oznacza to, że ​​do tego czasu wielu graczy będzie miało już możliwość grania w inne gry na nowej platformie.

 

Nie jest tak, że sukces Horizon: Forbidden West będzie miał z tego powodu poważny wpływ, ale jest niezaprzeczalne, że jego wydanie nie skorzysta z nowości konsoli Sony nowej generacji, która powinna być dostępna w tym roku. Jeśli wziąć pod uwagę ogromną popularność Horizon: Zero Dawn i po obejrzeniu jego ogłoszenia, możemy powiedzieć, że jest prawie pewne, że Horizon: Forbidden West będzie wielkim hitem.

Inną interesującą rzeczą ujawnioną w filmie jest to, że Horizon: Forbidden West w pełni wykorzysta możliwości nowej konsoli, aby zapewnić graczom lepsze wrażenia. Według De Jonge, dysk SSD zintegrowany z PlayStation 5 skróci czas ładowania w grze, czyniąc go „praktycznie” nieistniejącym.

 

 

W kolejnych miesiącach Guerrilla Games ujawni więcej informacji o Horizon: Forbidden West i spodziewamy się, że dowiemy się więcej o tej grze i jej funkcjach.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare