Horizon: Forbidden West nadejdzie w 2021 roku

Horizon: Forbidden West nadejdzie w 2021 roku

Po ogłoszeniu kontynuacji Horizon: Zero Dawn podczas prezentacji na Playstation 5, Guerrilla Games poświęciło kilka minut, aby dać nam trochę więcej informacji na temat Horizon: Forbidden West. Zrobili to w nowym filmie, w którym dyrektor gry Mathjis De Jonge ujawnia kilka faktów na temat gry, które wielu z was może zaskoczyć. Początkowo większość graczy myślała, że Horizon: Forbidden West będzie dostępny w momencie premiery PlayStation 5, ale wygląda na to, że proces rozwoju wciąż wymaga nieco dłuższego czasu. Ogłoszenie Horizon: Forbidden West wyglądało imponująco, ale De Jonge mówi nam, że gra nie zostanie wydana przed 2021 rokiem na PlayStation 5 i oznacza to, że ​​do tego czasu wielu graczy będzie miało już możliwość grania w inne gry na nowej platformie.

 

Nie jest tak, że sukces Horizon: Forbidden West będzie miał z tego powodu poważny wpływ, ale jest niezaprzeczalne, że jego wydanie nie skorzysta z nowości konsoli Sony nowej generacji, która powinna być dostępna w tym roku. Jeśli wziąć pod uwagę ogromną popularność Horizon: Zero Dawn i po obejrzeniu jego ogłoszenia, możemy powiedzieć, że jest prawie pewne, że Horizon: Forbidden West będzie wielkim hitem.

Inną interesującą rzeczą ujawnioną w filmie jest to, że Horizon: Forbidden West w pełni wykorzysta możliwości nowej konsoli, aby zapewnić graczom lepsze wrażenia. Według De Jonge, dysk SSD zintegrowany z PlayStation 5 skróci czas ładowania w grze, czyniąc go „praktycznie” nieistniejącym.

 

 

W kolejnych miesiącach Guerrilla Games ujawni więcej informacji o Horizon: Forbidden West i spodziewamy się, że dowiemy się więcej o tej grze i jej funkcjach.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare