Hades II jest już dostępny we wczesnym dostępie

Hades II jest już dostępny we wczesnym dostępie

Odkąd Hades II został zapowiedziany na The Game Awards 2022, wielu graczy, zwłaszcza tych, którzy byli przywiązani do legendarnego poprzednika Hadesa, z niecierpliwością oczekiwało każdego dnia. Oczekiwanie to osiągnęło swój szczyt, gdy Supergiant Games ogłosiło test techniczny Hadesa II zaledwie tydzień temu, dając fanom nadzieję, że zbliża się data premiery.

I o dziwo, 6 maja 2024 roku, zaledwie kilka tygodni po teście technicznym, Supergiant Games ogłosiło na swoim Twitterze, że długo oczekiwana kontynuacja, Hades II, została oficjalnie uruchomiona we wczesnym dostępie:

Hades II to rogue-like dungeon crawler, w którym będziesz walczył poza podziemiami greckiego mitu, używając mrocznych czarów, aby zmierzyć się ze złowrogim Tytanem Czasu. Wcielając się w nieśmiertelną Księżniczkę Podziemi, będziesz eksplorować większy, głębszy mityczny świat, pokonując siły Tytana Czasu z całą potęgą Olimpu za tobą, w rozległej historii, która nieustannie rozwija się poprzez każde twoje niepowodzenie i osiągnięcie.

Decyzja Supergiant Games o wydaniu Hades II we wczesnym dostępie pozwala graczom na zakup i doświadczenie wersji gry, która jest wciąż w fazie rozwoju. Ponadto gracze mają możliwość przekazywania opinii i danych dotyczących rozgrywki, co jest bardzo cenne dla Supergiant Games, ponieważ starają się w pełni wykorzystać potencjał gry.

Podobnie jak w przypadku oryginalnej gry, Supergiant Games planuje po premierze Hades II we wczesnym dostępie kilka dużych aktualizacji, które będą zawierać dodatkową podstawową zawartość i udoskonalenia oparte na opiniach graczy. Fabuła będzie stopniowo rozszerzana wraz z każdą aktualizacją, wprowadzając nowe postacie i wydarzenia związane z już istniejącymi. Proces ten zakończy się premierą wersji v1.0, która będzie zawierać zakończenie historii i inne elementy wykończeniowe.

Obecnie wersja wczesnego dostępu Hades II ma już co najmniej tyle samo zawartości, co oryginalny Hades, gdy został uruchomiony we wczesnym dostępie na Steam. Gracze zagłębiający się w Hades II mogą spodziewać się nowych lokacji, wyzwań, systemów ulepszeń i niespodzianek, zanurzając się w ciągle zmieniającym się Podziemiu.

Wczesny dostęp doHades II jest już dostępny zarówno na Steam, jak i Epic Games. Jeśli podoba ci się pomysł obserwowania, jak gra ewoluuje w czasie i jak historia rozwija się stopniowo, to wczesny dostęp jest prawdopodobnie dla ciebie. I nie zapomnij skorzystać z naszej porównywarki cen, aby uzyskać najlepszą ofertę na Hades II.

117.00zł
Hades 2
Hades 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare