Instant Gaming EU
 
 

Hades II nie opuści wczesnego dostępu w najbliższym czasie

Hades II nie opuści wczesnego dostępu w najbliższym czasie

Deweloper Supergiant Games jest zachwycony niesamowitym sukcesem, jaki już odniósł sequel Hadesa. Gra została niedawno wydana na PC we wczesnym dostępie i już pierwszego dnia znalazła się na szczycie list przebojów. Hades II podąża śladami swojego poprzednika, ale oferuje nową i ekscytującą mechanikę rozgrywki, w tym możliwość ładowania wszystkich ataków w celu uzyskania dodatkowych efektów i większych obrażeń. Studio deweloperskie wydało właśnie pierwszą łatkę do aktualnej wersji gry, która poprawia między innymi umiejętności poruszania się postaci i mechanikę zbierania.

Nie wcześniej niż w 2025 roku

Hades II jest zaskakująco dobry jak na grę, której finalna wersja nie jest jeszcze dostępna. Jednak gra z pewnością pozostanie we wczesnym dostępie przez długi czas. W niedawnym wywiadzie dla PCGamer, dyrektor kreatywny Supergiant Games, Greg Kasavin, ujawnił, że studio zamierza ciężko pracować nad ulepszeniem gry poprzez drobne poprawki, które pojawią się wkrótce. Po nich nastąpi duża aktualizacja, która doda dodatkową zawartość w postaci nowych etapów, wrogów i nie tylko, która powinna pojawić się jeszcze w tym roku. Następnie zmiany te zostaną przetestowane i gra powinna być gotowa do wydania. Jednak proces ten prawdopodobnie pochłonie resztę 2024 roku, a nawet dłużej.

 

 

W związku z tym ci, którzy z niecierpliwością czekają na ostateczną wersję Hades II, będą musieli poczekać co najmniej do 2025 roku. Jeśli jednak jesteś fanem pierwszej gry i chcesz cieszyć się kontynuacją jednej z najlepszych gier roguelike wszechczasów, powinieneś skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tani kod do gry Hades II już dziś i wypróbować ją we wczesnym dostępie, ponieważ naprawdę zapewnia ona jedno z najlepszych doświadczeń w gatunku.

97.69zł
Hades 2
Hades 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare