Hades II na szczycie list przebojów Steam po debiucie w programie Early Access

Hades II na szczycie list przebojów Steam po debiucie w programie Early Access

Supergiant Games zaskoczyło fanów gry Hades zaledwie kilka dni temu niespodziewaną premierą jej sequela w programie Early Access po przeprowadzeniu testów technicznych. Od tego czasu Hades II zgromadził niezliczone godziny streamingu na wszystkich platformach społecznościowych i był chwalony przez tysiące graczy za ekscytującą rozgrywkę i nowe funkcje. Gra wprowadza nową mechanikę rozgrywki i pozwala graczom naładować wszystkie swoje ataki magią, wzmacniając je i wywołując dodatkowe efekty. Sprawia to, że gra różni się od swojej poprzedniczki i pozwala na bardziej taktyczną rozgrywkę. Oczywiście nadal możesz grać w Hades II jako szalony button-masher, ale nowe zmiany dodają grze nieco więcej głębi, zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę wszystkie moce przyznane ci przez bogów w miarę postępów, ponieważ wiele z nich działa głównie z naładowanymi atakami.

 

 

Natychmiastowy sukces

Pomijając nowości, Hades II oferuje nowe doświadczenie, które jest równie ekscytujące jak to z poprzednika, jeśli nie bardziej. Jego wysoka regrywalność oferuje graczom niezliczone godziny rozgrywki, nawet w obecnym stanie, ponieważ gra została zaprojektowana z myślą o wczesnym dostępie jako bardzo ważnej części procesu rozwoju. W rezultacie ogromna społeczność rzuciła się, by kupić i zagrać w Hades II, mimo że nie został on jeszcze wydany w ostatecznej formie.

W niecałe 24 godziny po premierze Hades II, gra miała ponad 100 000 jednoczesnych graczy na Steam, co stanowi blisko trzykrotność maksymalnej liczby graczy, jaką jej poprzednik zgromadził na tej samej platformie w ciągu swojego życia. To dopiero początek, gdyż Supergiant Games zapowiedziało również pierwszą dużą aktualizację dla Hades II, która pojawi się jeszcze w tym roku.

 

"Planujemy naszą pierwszą dużą aktualizację jeszcze w tym roku! Chociaż będziemy uważnie monitorować opinie i raporty, ta duża aktualizacja zajmie kilka miesięcy po naszej pierwszej premierze. Poza tym spodziewamy się pozostać we wczesnym dostępie co najmniej do końca 2024 roku, aby rozbudować pozostałą zaplanowaną przez nas zawartość".

 

Hades II powinien opuścić wczesny dostęp w przyszłym roku, ale już w obecnej wersji zapewnia godne uwagi wrażenia. Jeśli nie możesz się doczekać, aby zanurzyć się w tym doświadczeniu i pomóc Melinoe pokonać Chronosa, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić klucz Hades II na PC już dziś.

117.00zł
Hades 2
Hades 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare