Hades II właśnie ogłosił test techniczny

Hades II właśnie ogłosił test techniczny

Nazwa Hades jest uwielbiana w społeczności graczy, szczególnie wśród fanów gatunku Rogue-like. Po ogłoszeniu Hades II na The Game Awards 2022, wielu fanów z niecierpliwością czekało na datę premiery gry. W niedawnym poście na X/Twitterze, Supergiant Games ogłosiło nadchodzącą wersję testową Hades II.


Głównym celem tego testu technicznego jest zapewnienie płynniejszej rozgrywki dla osób wybranych do nadchodzącej wersji wczesnego dostępu jeszcze w tym roku. "Przeprowadzamy test techniczny Hades II przed premierą wczesnego dostępu, aby pomóc nam znaleźć i rozwiązać wszelkie problemy techniczne, które mogliśmy do tej pory przeoczyć, aby zapewnić każdemu, kto wypróbuje Hades II we wczesnym dostępie, płynną rozgrywkę od samego początku" - poinformowało Supergiant Games na swojej stronie internetowej.

Test techniczny będzie obejmował zawartość z pierwszego obszaru gry: "Jeśli grałeś w oryginalną grę, wyobraź sobie wersję, w której nie możesz przejść przez Tartarus, nawet jeśli pokonałeś jego strażnika".

Jak wziąć udział w teście technicznym

Proces jest prosty; wystarczy odwiedzić stronę Steam gry i kliknąć przycisk "Poproś o dostęp". Jeśli zostaniesz zaproszony, otrzymasz wiadomość e-mail ze Steam z instrukcjami, jak pobrać grę. Test techniczny rozpocznie się od niewielkiej liczby uczestników, ale będzie się stopniowo rozszerzał, więc jeśli początkowo nie zostaniesz zaproszony, nie musisz się martwić; nadal masz szansę później.Ich proces sprowadza się do "zaproszenia kilku graczy, naprawienia wszelkich napotkanych problemów, zaproszenia większej liczby graczy i tak dalej".

Nadal nie znamy czasu trwania tej wersji próbnej, ponieważ Supergiant Games twierdzi, że może ona być "dłuższa niż tydzień, krótsza niż miesiąc". Możesz spodziewać się, że wersja Early Access zostanie wydana później w drugim kwartale 2024 roku, a czas trwania tej wersji zależy od długości testu technicznego.

W Hades II wcielimy się w Melinoë, księżniczkę podziemi i siostrę Zagreusa. W oparciu o to, co wiemy o rozgrywce do tej pory, gra będzie zawierała mechanikę walki wręcz podobną do oryginału, ale Melinoë będzie mogła używać zaklęć zużywających manę i będzie mogła zbierać materiały podczas poruszania się po Podziemnym Świecie, aby wymieniać je na dobrodziejstwa i inne przedmioty ze specjalnych pomieszczeń. Oryginalna gra Hades była znana z wciągającej i unikalnej rozgrywki w gatunku rogue-like, a nawet nominowana do nagrody Game of the Year na The Game Awards 2020.

Pamiętaj, aby mieć oko na naszą niezawodną porównywarkę cen, aby zapewnić sobie najlepsze oferty przy zamawianiu Hades II w przedsprzedaży.

117.00zł
Hades 2
Hades 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare