Pierwsza łatka do Hades II jest już w przygotowaniu

Pierwsza łatka do Hades II jest już w przygotowaniu

Hades II został wydany we wczesnym dostępie zaledwie tydzień temu i zdążył stać się jedną z najpopularniejszych gier roguelike na platformie Valve. Zbudowana na sukcesie i mechanice rozgrywki swojego poprzednika, nowa gra od Supergiant Games jest równie ekscytująca i wciągająca jak oryginalny Hades, a także wprowadza nowe mechaniki rozgrywki, które czynią ją bardziej złożoną, wciągającą i interaktywną. Hades II został zaprojektowany tak, aby był ulepszany podczas wczesnego dostępu z pomocą graczy, a pierwsze informacje zwrotne już przynoszą rezultaty.

Nadchodzące zmiany

Deweloper Supergiant Games ujawnił szczegóły dotyczące pierwszej łatki do Hades II, a społeczność miała wiele do powiedzenia na temat zmian, jakie wprowadzi ona do gry. Do najważniejszych elementów przyszłego patcha należą ulepszenia systemu zbieractwa, które mają sprawić, że będzie on mniej uciążliwy. Prawdopodobnie będą one miały coś wspólnego z brakiem odpowiedniego narzędzia w danym momencie podczas próby zebrania zasobów.

Ponadto studio wprowadzi pewne zmiany w celu poprawy zdolności ruchowych Melinoë, aby były bardziej responsywne, a deweloperzy rozważają pewne zmiany balansu, aby poszerzyć zakres ulubionych opcji. To ostatnie jest dość ważnym czynnikiem w Hades II, ponieważ zapobiega karaniu graczy za to, że nie wybierają najlepszych możliwych umiejętności i broni podczas każdego biegu, dodając rozgrywce różnorodności.

 

 

Pierwsza aktualizacja dla Hades II powinna pojawić się jeszcze w tym miesiącu. Następnie Supergiant Games zamierza kontynuować ulepszanie swojego dzieła z pomocą graczy, aby uczynić Hades II autentycznym arcydziełem gatunku. Jeśli chcesz ich wesprzeć i przekazać swoją opinię, podczas gdy gra jest w fazie wczesnego dostępu, nasza porównywarka może zapewnić ci najtańsze kody cyfrowe do Hades II.

117.00zł
Hades 2
Hades 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare