Instant Gaming EU
 
 

Ghost of Tsushima jest już wielkim hitem na PC

Ghost of Tsushima jest już wielkim hitem na PC

Zarówno Sony, jak i Microsoft w dużym stopniu wykorzystują ekskluzywne wydania, aby zwiększyć sprzedaż na swoich konsolach, a Ghost of Tsushima jest tego dobrym przykładem. Gra Sucker Punch wydana w 2020 roku wyłącznie na konsole PlayStation stała się wielkim hitem na tej platformie ze względu na unikalną oprawę i ekscytujące funkcje rozgrywki. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat obie firmy otworzyły drzwi do wydania swoich ekskluzywnych tytułów na PC. Rynek graczy PC jest ogromny, a przychody generowane przez te tytuły proporcjonalnie rosną, gdy są wydawane na komputery, nawet jeśli jest to kilka lat później. W przypadku PlayStation stało się tak na przykład z Horizon Zero Dawn i God of War, a teraz niedawna premiera Ghost of Tsushima Director's Cut potwierdza, że wydanie go na PC w 2020 roku mogło być dobrym pomysłem.

 

 

Na szczycie

Liczby dostarczone przez SteamDB ujawniają, że Ghost of Tsushima Director's Cut może pochwalić się znaczną liczbą jednoczesnych graczy na platformie Valve od czasu premiery w zeszły czwartek. W rzeczywistości gra jest na szczycie, z ponad 75 000 jednoczesnych graczy i pozostawia w tyle God of War, Marvel's Spider-Man Remastered i wszystkie inne gry z PlayStation studios.

Z "bardzo pozytywną" oceną w recenzjach na platformie, gra nie cierpi z powodu ograniczonego dostępu graczy PC do crossplay'u. Wygląda na to, że dołączenie do trybu wieloosobowego Legends, grając tylko z graczami PC, jest jak dotąd więcej niż wystarczające dla społeczności. Kontrowersje, które niemal zniszczyły Helldivers 2, nie są w tym przypadku aż tak dużym problemem, ale na prawdziwe efekty będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, gdyż większość graczy wciąż powinna starać się ukończyć kampanię dla jednego gracza w Ghost of Tsushima Director's Cut.

Ghost of Tsushima Director's Cut to doskonały port z wyjątkowymi możliwościami technicznymi na PC, które pozwalają graczom przekraczać granice pod względem wydajności graficznej. W połączeniu z porywającą fabułą i solidną mechaniką rozgrywki, otrzymujemy wszystkie klucze do sukcesu gry na PC. Oczywiście, jeśli jeszcze nie odkryłeś tej ekscytującej przygody, w której pojedynczy samuraj walczy z całą armią najeźdźców na małej japońskiej wyspie, wszystko co musisz zrobić, to skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić Ghost of Tsushima Director's Cut w najlepszej cenie na PC i przygotować się do walki.

  • Oficjalna strona : Ghost of Tsushima
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Sucker Punch Productions
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 16 maja 2024
  •     PS4 : 17 lipca 2020
  •     PS5 : 20 sierpnia 2021
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare