Ghost of Tsushima otrzymuje darmowe rozszerzenie

Ghost of Tsushima otrzymuje darmowe rozszerzenie
18 sie 2020, 14:51

Ghost of Tsushima odniosła tego lata spory sukces, a wielu graczy zanurzyło się w epicką przygodę, która stawia jednego człowieka przeciwko całej armii mongolskich najeźdźców w Japonii w XIII wieku. Wyspa Tsushima jest zapierającym dech w piersiach miejscem, które służy jako scenariusz przygody, która nie pozostawia nikogo obojętnym, ponieważ samuraj Jin Sakai musi wybrać pomiędzy podążaniem tradycyjnymi drogami a przyjęciem zupełnie innego stylu walki, który pozwala mu stawić czoła mongolskiej armii. Jeśli jednak poświęciłeś już trochę czasu na zbadanie wszystkich możliwości, jakie oferuje Ghost of Tsushima, z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że Sucker Punch ogłosił nową aktualizację do gry, która doda wiele treści do gry.

 

 

Ghost of Tsushima Legends to darmowa aktualizacja, która pojawi się jesienią tego roku. Wprowadzi ona nowy tryb multiplayer co-op dla maksymalnie czterech osób, który jest oddzielony od oryginalnej historii i "skupia się na czterech wojownikach, którzy zostali zgromadzeni jako legendy w historiach opowiadanych przez mieszkańców Tsushimy". Gracze będą mogli wybierać pomiędzy czterema różnymi klasami, z których każda będzie miała inne umiejętności: Samuraj, Hunter, Ronin i Assassin. Do wzięcia udziału w różnych misjach związanych z historią w trybie Legendy potrzebnych będzie minimum dwóch graczy i maksymalnie czterech, jeśli chcesz spróbować trudniejszych misji przetrwania. Ale to nie wszystko. Wkrótce po premierze trybu Ghost of Tsushima Legends dostępny będzie także nowy rajd dla czterech graczy. Zabierze on graczy do nowego królestwa, aby stawić czoła bardzo silnemu wrogowi.

 

 

Cała ta zawartość będzie dostępna za darmo dla wszystkich graczy, którzy posiadają Ghost of Tsushima. Spodziewamy się, że w najbliższych miesiącach poznamy więcej szczegółów na temat Legends, w tym umiejętności różnych klas oraz datę premiery aktualizacji.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare