Kinguin advent rest
 
 

Ghost of Tsushima otrzymuje darmowe rozszerzenie

Ghost of Tsushima otrzymuje darmowe rozszerzenie

Ghost of Tsushima odniosła tego lata spory sukces, a wielu graczy zanurzyło się w epicką przygodę, która stawia jednego człowieka przeciwko całej armii mongolskich najeźdźców w Japonii w XIII wieku. Wyspa Tsushima jest zapierającym dech w piersiach miejscem, które służy jako scenariusz przygody, która nie pozostawia nikogo obojętnym, ponieważ samuraj Jin Sakai musi wybrać pomiędzy podążaniem tradycyjnymi drogami a przyjęciem zupełnie innego stylu walki, który pozwala mu stawić czoła mongolskiej armii. Jeśli jednak poświęciłeś już trochę czasu na zbadanie wszystkich możliwości, jakie oferuje Ghost of Tsushima, z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że Sucker Punch ogłosił nową aktualizację do gry, która doda wiele treści do gry.

 

 

Ghost of Tsushima Legends to darmowa aktualizacja, która pojawi się jesienią tego roku. Wprowadzi ona nowy tryb multiplayer co-op dla maksymalnie czterech osób, który jest oddzielony od oryginalnej historii i "skupia się na czterech wojownikach, którzy zostali zgromadzeni jako legendy w historiach opowiadanych przez mieszkańców Tsushimy". Gracze będą mogli wybierać pomiędzy czterema różnymi klasami, z których każda będzie miała inne umiejętności: Samuraj, Hunter, Ronin i Assassin. Do wzięcia udziału w różnych misjach związanych z historią w trybie Legendy potrzebnych będzie minimum dwóch graczy i maksymalnie czterech, jeśli chcesz spróbować trudniejszych misji przetrwania. Ale to nie wszystko. Wkrótce po premierze trybu Ghost of Tsushima Legends dostępny będzie także nowy rajd dla czterech graczy. Zabierze on graczy do nowego królestwa, aby stawić czoła bardzo silnemu wrogowi.

 

 

Cała ta zawartość będzie dostępna za darmo dla wszystkich graczy, którzy posiadają Ghost of Tsushima. Spodziewamy się, że w najbliższych miesiącach poznamy więcej szczegółów na temat Legends, w tym umiejętności różnych klas oraz datę premiery aktualizacji.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare